anthony-pettis-esther-lin

Były mistrz wagi lekkiej UFC Anthony Pettis, odniósł się do chęci zdobycia dwóch pasów mistrzowskich w różnych kategoriach wagowych przez Conora McGregora. W programie UFC Tonight” Pattis powiedział:

Sam próbowałem robić to samo, gdy byłem mistrzem. Wyzwałem do walki Jose Aldo, zaraz po tym jak wygrałem pas w wadze lekkiej, jednak z różnych powodów do tego starcia nie doszło. Sam chciałem to zrobić, więc nie będę opowiadał, że on nie powinien. Conor to zawodnik, który wygrywa walki, nokautuje ludzi, walczy z zawodnikami jak Nate Diaz, ale co ważne wygrywa walki, cóż można więcej powiedzieć.

Anthony Pettis odniósł się również do słów Jose Aldo, który zapowiedział, że chce odejść  UFC.

Myślę, że on jest bardziej sfrustrowany niż naprawdę myśli o emeryturze. Myślę, że nie skończy z MMA w tym momencie kariery, w którym jest aktualnie.  Oczywistym jest, że on chce znowu walczyć z Conorem, ale Conor jest zajęty, a ja tu jestem. Myślę, że walka ze miałaby dla niego sens. Jeśli Jose Aldo jest gotowy, ja również jestem. Wiem, że zależy mu na sprzedaży PPV i myślę, że połączenie naszych nazwisk sprawiłoby, że ta walka była dużą sprawą. Jeśli jednak Jose Aldo odejdzie, dajcie mi Maxa Hollowaya. Jeśli on nie będzie chciał walczyć, dajcie i Nate’a Diaza. Jest mi to obojętne. Jestem tu po to żeby walczyć.

3 KOMENTARZE

  1. Akurat rudy wybierajac Alvareza czy Natana niczym nie ryzykuje, to rudy idzie na latwizne. Nawet jak dostanie wpierdol to i tak pas zachowa. Gdzie tu ryzyko? Dostal wpierdol od Diaza i w drugiej walce pokazal przecietny poziom sportowy, a ludzie nadal uwazaja go za jakiegos boga mma. Czym rudy ryzykuje biegajac po innych wagach skoro zaslepieni psychofani i tak po porazce usprawiedliwia jego porazke inna kategoria wagowa? Rudy to tchorz i tyle.

  2. Showtime vs Aldo, Diaz , Holloway . Każdą z tych walk się jaram !!!Jeżeli chodzi o Conora to chyba Pettis nie do końca wie o co chodzi. Nikt tu nie wini Conora że chce zdobyć drugi pas ale każdy jest wkurwiony na UFC za to że Conor dostaje tsa totalnie z dupy.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.