Anthony „Rumble” Johnson ogłosił niedawno, że przeszedł z UFC do Bellatora. Na razie nie wiadomo kiedy i z kim zmierzy się tam w swojej pierwszej walce, ale sam Johnson widzi kilka możliwych opcji na walkę.

Johnson w rozmowie dla serwisu MMA Junkie przyznał, że trudno byłoby mu wybrać dziś jednego rywala w Bellatorze, ponieważ ciekawych nazwisk jest kilka.

Jest wiele możliwych wyzwań, trudno więc wybrać mi jednego rywala. Jest Yoel, Bader. Jest też Corey Anderson i kilku innych zawodników. Nie mogę się doczekać walk z nimi wszystkimi. Nie wyzywam więc jednej konkretnej osoby, oczekuję, że zawalczę z każdym.

Johnson dodał też, że byłby również chętny na to, aby Bellator zorganizował turniej jak za czasów Pride.

Jeśli udałoby się do tego doprowadzić, byłbym chętny.

Anthony Johnson ostatni raz w oktagonie wystąpił na UFC 210 w kwietniu 2017 roku, kiedy to przegrał z Danielem Cormierem. ”Rumble” po nieudanej próbie zdobycia tytułu mistrzowskiego postanowił zakończyć swoją przygodę w klatce.

Przed walką z „DC” wygrał trzy pojedynki przez KO, kolejno z Gloverem Teixeirą, Ryanem Baderem i Jimim Manuwą. W swojej karierze aż 16 razy wygrywał on przez KO/TKO. Zawodnik miał wrócić do oktagonu i nawet rozpoczął testowanie przez USADA. Teraz będzie on jednak walczył w klatce Bellator MMA, gdzie w jego dywizji walczą m.in. Vadim Nemkov, Phil Davis, Ryan Bader czy Liam McGeary.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.