O powrocie do klatki UFC Anthony’ego Johnsona mówiło się już wiele razy. Na razie nic jednak nie wskazuje na to, żeby emerytowany od kwietnia 2017 roku Johnson faktycznie miał kiedyś ponownie zawalczył. Natomiast Ali Abdelaziz, menadżer „Rumble’a”, uważa że istnieje szansa na ponownie oglądanie w klatce jego podopiecznego, o czym powiedział w programie Ariel Helwani’s MMA Show.

W zeszłym tygodniu z nim rozmawiałem i powiedział mi, że jeśli Jon Jones pójdzie do wagi ciężkiej i pokona Daniela Cormiera, to on chce wrócić. Starcie z Jonem jest jedyną walką, która może nakłonić go do powrotu. Anthony Johnson waży teraz 285 funtów i jeśli miałby wrócić, to tylko jako zawodnik wagi ciężkiej. Myślę jednak, że w jego wypadku nie chodzi po prostu o powrót. Tu chodzi o coś innego. On tęskni do tego sportu, ale mówi, że wróci dla kogoś takiego jak Jon Jones.

Mimo takiego postawienia sprawy, Abdelaziz uważa, że Johnson na pewno wróci jeszcze do klatki UFC.

Aktualnie on bawi się kulturystyką. Regeneruje swoje ciało i dobrze się bawi. Jestem pewny, że ponownie zawalczy. Jestem tego pewny na 100%.

27 KOMENTARZE

 1. A niech sie bijo :jjsmile:

  Tylko niech Jones dostanie z rok luzu od Żenady-USADy i niech sie dobrze odzywia, wtedy byloby ciekawie, ćwierć tony w oktagonie :joe:

 2. Byłem pewny że wróci jeszcze przed Łysym. Jak Rumble przechodził na emeryture dawałem mu około 2 lata.

 3. Wróci, nie był przecież obity. Oprócz tych dwóch walk z Cormierem, raczej mu nikt nie zrobił większej krzywdy.

 4. Po chuj? Konczyles karierę to siedź  na na dupie. Jakoś ta walka śmierdzi  mi skokiem na kasę.

  Rumble padnie najdalej w drugiej rundzie przez brak tlenu po czym uśmiechnięty  zakomunikuje, ze TAKI jest sport.

  To ja już wolę  3 walkę JBJ – DC

 5. Po chuj? Konczyles karierę to siedź  na na dupie. Jakoś ta walka śmierdzi  mi skokiem na kasę.

  Rumble padnie najdalej w drugiej rundzie przez brak tlenu po czym uśmiechnięty  zakomunikuje, ze TAKI jest sport.

  To ja już wolę  3 walkę JBJ – DC

  Taka jest teraz moda – na powroty emerytów do MMA, żeby jeszcze coś :Duke3d: ugrać na nazwisku swoim i przeciwnika. Sportowo to pewnie ma tyle sensu, co DC vs Lesnar.

  Każdy chyba czeka na 3 walkę JBJ – DC. Nawet Cormier, który sam uważa się za GOATa.

  Szkoda Janka w tym młynie:jon:

 6. Taka jest teraz moda – na powroty emerytów do MMA, żeby jeszcze coś :Duke3d: ugrać na nazwisku swoim i przeciwnika. Sportowo to pewnie ma tyle sensu, co DC vs Lesnar.

  Ten powrot z emerytury to i tak nic przy walce, ktora stoczy niedlugo Liddel.

 7. Zdjęcie z półśredniej, a teraz 130 kg…. Ale nie widzę go w ciężkiej. Gość to pierdolnięcie w łapie ma takie "naturalne" i nie wydaje mi się, żeby był dużo silniejszy w ciężkiej, tym bardziej, że łapy będą wolniejsze. Zapaśniczo nic nie ugra, co najwyżej będzie "spanikowanym zapasnikiem jak w walce z DC". A wisienką na torcie będzie jego kondycha, która w 93 była słaba, a co dopiero 120… Ktoś oglądał jego jedyną walę w ciężkiej z @Arlovski i się wypowie jak wyglądał?

 8. Aż z ciekawości sprawdziłem kogo jeszcze prowadzi Ali i jestem w ciężkim szoku ilu zajebistych zawodników wybrało terrorystę. :benny:

 9. To miała być dobra walka ale dwa lata temu. Teraz to to nie wiadomo czy limit ciężkiej zrobi, jak dalej tyle będzie żarł.

 10. Aż z ciekawości sprawdziłem kogo jeszcze prowadzi Ali i jestem w ciężkim szoku ilu zajebistych zawodników wybrało terrorystę. :benny:

  pewnie ma bombowe promocje

  :roberteyeblinking:

 11. Ja się dziwię po chuj mu manager skoro jest na emeryturze.

  Ali określa się jako promotor. A menago pewnie ma pomóc takim zawodnikom żeby nie stracili całej kasy w ciągu dwóch lat od emerytury.

 12. Dajcie go z Blachowiczem w LHW bedzie dobra bitka :irish:

  Zgłaszam to do prokuratury jako podżeganie do morderstwa na tle rasowym.

 13. Dawać go z Ngannou.To by była typowa walka do 1 ciosu.Ko gwarantowane(chyba że ta walka wyglądała by podobnie do tej z Lewisem ale taka walka juz sie chyba nie powtórzy).Szanse w tym ewentualnym starciu 50/50 kto pierwszy trafi ten wygra.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.