Portugalski artysta nokautu, Andre Fialho, zmierzy się z Muslimem Salikhovem na listopadowej gali największej organizacji MMA na świecie. Portugalczyk zawalczy 19 listopada na jednej z gal UFC z „King of Kung Fu”, o czym poinformował profil FullViolence na swoim profilu na Instagramie.

Fialho (16-5, 1 NC MMA) przegrał w ostatniej walce na UFC 275 z Jakie’em Matthewsem. Porażka przerwała jego dobrą serię 2 zwycięstw, za które otrzymał bonusy po galach UFC. Portugalczyk 13 z 16 wygranych w przeszłości zdobywał przez KO/TKO.

Salikhov (18-3 MMA) w ostatnim występie w oktagonie UFC przegrał z Li Jingliangiem na gali UFC w lipcu tego roku. Przed starciem z Chińczykiem, wygrał 5 walk z rzędu. 38-letni Rosjanin 12 z 18 wygranych w karierze wygrywał przez KO/TKO.