Jessica Andrade i Valentina Shevchenko super walka
Jessica Andrade i Valentina Shevchenko

31 sierpnia, Jessica Andrade (MMA 20-6) zmierzy się z Weili Zhang (MMA 19-1) w pierwszej obronie tytułu mistrzowskiego. Co ciekawe, Brazylijka ma pewien plan związany ze swoim kolejnym starciem w UFC, o czym powiedziała w rozmowie dla serwisu Portal de Vale Tudo.

Chciałbym zmierzyć się z Shevchenko. To jest walka, którą bardzo chciałbym stoczyć. Wierzę, że jeśli wygram kolejne starcie, które jest dla mnie teraz najważniejsze, poproszę o walkę z Shevchenko. Ona jest najlepsza w swojej kategorii wagowej, więc to byłby dla mnie świetny test.

Andrade dodała też, że bardzo lubi Valentinę Shevchenko (MMA 17-3).

Bardzo ją lubię i zawsze z sobą rozmawiamy, gdy tylko się spotykamy. Ona jest bardzo miła, ale ja chcę stawiać przed sobą wyzwania. Chcę sprawdzać na jakim jestem poziomie. Chcę sprawdzać czy robię postępy. Jeśli teraz obronię pas, poproszę o walkę z Valentiną i zostanę mistrzynią dwóch kategorii wagowych.

Zanim jednak doszłoby do walki, o której mówi Andrade, Shevchenko musi obronić swój tytuł mistrzowski w walce z Liz Carmouche (MMA 13-6). Do tego starcia natomiast dojdzie już 10 sierpnia, podczas gali w Urugwaju.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.