Jessica Andrade ma ambitne plany po potencjalnej wygranej z Weili Zhang. Brazylijka wierzy, że po pokonaniu Chinki zmierzy się z inną mistrzynią UFC, Valentiną Shevchenko. Andrade chciałaby przejść do kategorii muszej, aby tam spróbować swoich sił z „The Bullet”, o czym dała znać w wywiadzie dla MMAJunkie.

Skupiam się na pokonaniu Weili Zhang. W przyszłości chcę bronić dalej swój tytuł. Chciałabym też jednak przejść do kategorii muszej na super-walkę z Valentiną Shevchenko. Myślę, że to jedna z najtwardszych i najlepszych zawodniczek w historii MMA. Wierzę, że pokonała Amandę Nunes na UFC 215. Lubię ją, ale fajnie byłoby z nią zawalczyć.

Weili Zhang jest twardą rywalką. Jest niepokonana w UFC. Mamy wspólną rywalkę z przeszłości – Tecię Torres. To będzie naprawdę ciężka walka. Nie mogę jej odpuścić. Muszę być skupiona i trzymać się strategii. Ma zarówno dobrą stójkę jak i parter. Myślę, że nie ma zbyt wiele możliwości poddania mnie, ale rusza się dobrze. Ma dobre „ground and pound” i rzuty.

Andrade zmierzy się z Zhang już w ten weekend na UFC on ESPN+ 15.

Pełna rozpiska UFC on ESPN+ 15

7 KOMENTARZE

  1. Ucieka przed Asią :goldi:

    Nie ucieka przed Asią, ale przed dywizją słomkową, płacze już o walkę w muszej od jakiegoś czasu. Andrade nie ma żadnych k..wa szans z Szewczenko. Każdy kto marudzi o walki mistrzowskie w kategoriach wyżej ma lub miał problemy ze ścinaniem wagi (Conor, Max, DC, Asia, Nunes)

  2. Nie ucieka przed Asią, ale przed dywizją słomkową, płacze już o walkę w muszej od jakiegoś czasu. Andrade nie ma żadnych k..wa szans z Szewczenko. Każdy kto marudzi o walki mistrzowskie w kategoriach wyżej ma lub miał problemy ze ścinaniem wagi (Conor, Max, DC, Asia, Nunes)

    Czasem wydaje mi się, że przydałby się słownik emotek na tym forum :robertmakeup:

  3. Czasem wydaje mi się, że przydałby się słownik emotek na tym forum :robertmakeup:

    Wiem, że żartowałeś, ale ona jest już ma dużo walk w słomkowej a wcześniej walczyła w koguciej…Koniec jest bliski, a wyżej już nie będzie tak dominować fizycznie jak w słomkowej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.