Featured image for 'UFC 207: Nunes vs Rousey'

Podczas gali UFC 207, aktualna mistrzyni UFC Amanda Nunes będzie broniła swojego tytułu przeciwko Rondzie Rousey. Nunes przed starciem jest bardzo pewna swego. W rozmowie z telewizją Fox Sports zapowiedziała nawet, że zaraz po tym jak pokona Rondę da jej możliwość szybkiego rewanżu.

Ludzie chcą zobaczyć powrót Rondy Rousey i to jest idealny czas na to. Uważam, że na to zasłużyła. Ona była bardzo dominującą zawodniczką. Uważam, że zasłużyła nie tylko na jedno mistrzowskie starcie, ale na dwa. Po tym jak ją pokonam, zamierzam jej dać natychmiastową możliwość rewanżu. Pobiję ją i dam jej kolejną walkę. Ronda sprawi, że zbliżająca się gala będzie największym wydarzeniem w tym roku.  Wszyscy czekają na ten moment. Ludzie uwielbiają Rondę, a ona wyświadcza mi wielką przysługę.

Nunes nie ukrywa, że bardzo chciała tej walki ze względu na jej potencjał promocyjny i finansowy. Już wcześniej zapowiadała, że to starcie będzie dla niej wyjątkowe.

Ta walka odmieni moje życie i moją karierę. Mam nadzieję, że on jest gotowa. Zdaję sobie sprawę, że Ronda jest twardą przeciwniczką, ale ja jestem najlepsza na świecie.

28 KOMENTARZE

 1. Nie zdziwiło by to mnie , gdyby doszło do takiej sytuacji , aczkolwiek wątpie w kolejny powrót Rondy po ewentualnej porażce

 2. Poziom desperacji – lesba z chujowym akcentem <sinco sinco sinco>.

  Ależ chce się nachapać hajsu….

 3. Dać to ina może co innego. Nie ma nic do gadania w tej federacji. Ronda przegra z nią 10 razy a itak będzie miała więcej do powiedzenia iż ona.

 4. Jeśli nie dadzą jej drugiej walki z Hondą, to powinna wstąpić do związków. Tam jej wszystko załatwią zaraz po tym, jak załatwią Vitor'owi duże rękawice.

 5. Grubas

  A nie moga zrobic zakladu ze przegrana wylize drugiej… wiadomo co:shy:

  Ale Rondę przecież ktoś inny teraz hapie 😉

 6. Najlepiej od razu z 5 razy, już widać większych wypłat się zachciało, a to gadanie, że Ronda zasłużyła nawet na dwie walki z rzędu o pas to zasłona, jej chodzi przede wszystkim żeby się wypromować na jej nazwisku i wykorzystać swoje 5 minut na zarobienie największych pieniędzy bo tylko z Rondą można takie zarobić.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.