Eddie Alvarez, który miał okazję walczyć i przegrać z Conorem McGregorem, uważa że Irlandczyk ma jeszcze szansę w przyszłości wywalczyć mistrzowski pas organizacji UFC, jednak nie zrobi tego walcząc ponownie z Khabibem Nurmagomedovem.

Conor nigdy nie pokona Nurmagomedova, bo to starcie, które stylistycznie mu nie pasuje. Nie przeskoczy stylu Khabiba. Nurmagomedov ma styl walki, któremu Conor nie sprosta, to wszystko.

W rozmowie z TMZ Sport Alvarez powiedział jednak również, że nie wie czy Khabib, który aktualnie jest zawieszony za wszczęcie bójki po walce z Conorem, wróci jeszcze do MMA.

Nie wiem czy Khabib jeszcze kiedykolwiek zawalczy. Jeśli naprawdę chciałby walczyć, to zgodziłby się na propozycję komisji stanowej, która chciała mu skrócić karę, jeśli ten zdecydowałby się  nakręcić wideo w kampanii przeciwko znęcaniu się nad innymi osobami. On odrzucił taką możliwość i powiedział, że nie będzie tego robił, tylko będzie czekał cały rok. Myślę, że on nie chce walczyć. Zresztą on nigdy nie walczył zbyt często. Walczył raz do roku, więc myślę, że nie chce mu się tego robić. Może weźmie tytuł i odejdzie.

1 KOMENTARZ

  1. Z jednej strony rozumiem cały ten gniew Khabiba,ale z drugiej chłop musi zrozumieć że cały ten trash talk to zwykła promocja pojedynków i nakrecaniec wszystkich fanów…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.