David Allen

Niespodziewanie zaledwie kilka dni po całkiem udanej gali UFC w Berlinie Fighters Only podało sensacyjną informację o tym, że dyrektor UFC na region Europy, Afryki i Bliskiego Wschodu – David Allen – żegna się z organizacją.

Allen pełnił obowiązki głównej osoby w regionie od końca zeszłego roku kiedy jego poprzednik i były bezpośredni przełożony – Garry Cook – został promowany i przeniesiony do centrali UFC w Las Vegas. Przez pół roku Allen nadzorował największą galę UFC w Europie w styczniu na stadionie piłkarskim w Sztokholmie, pierwszy w historii event w Polsce w kwietniu oraz wspomnianą galę w Berlinie w poprzedni weekend. UFC podpisało szereg nowych umów telewizyjnych, m.in. w Polsce z Extreme Sports Channel oraz Holandii czy Czechach.

Irlandczyk w organizacji Zuffy pracował od grudnia 2013 roku po wcześniejszej karierze w Nike i Umbro. UFC ma mianować następcę Allena w najbliższej przyszłości.

Tomasz Marciniak
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

2 KOMENTARZE

  1. Robią UFC w Szwecji-Mauler przegrywaRobią UFC w Polsce-Janek przegrywaRobią UFC w Niemczech-Siver przegrywaCoś te Europejskie gwiazdy na galach u siebie nie mają farta

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.