overeem wrzosek

Alistair Overeem, legenda świata kickboxingu i MMA, pomoże w przygotowaniach do debiutu w mieszanych sztukach walki Arkadiuszowi Wrzoskowi.

Podczas gali KSW 71, która odbyła się wczoraj w Toruniu, ogłoszono, że Arkadiusz Wrzosek zmierzy się w swoim debiucie w MMA z Tomaszem Sararą. Do walki dojdzie podczas gali KSW 73 na Torwarze.

Gościem na gali KSW 71 był Alistair Overeem, który zna Arka Wrzoska i który w rozmowie dla KSW powiedział:

Poznaliśmy się z Arkiem w Holandii podczas jego drugich przygotowań do walki z Badrem Harim. Złapaliśmy dobry kontakt. Ja też walczył dwa razy z Badrem, więc przekazałem Arkowi nieco informacji. Od tamtej pory mamy dobre relacje. Obiecałem mu też pomóc w jego przygotowaniach do debiutu w MMA, który nastąpi w sierpniu. Wrócę więc tutaj. Arek to dobry facet, ciężko pracuje, jest oddany i skupiony na tym, co robi. Uwielbiam takie podejście i uważam go za swojego przyjaciela.

Arek Wrzosek już od dłuższego czasu szykuje się do debitu w MMA. Niedawno pomagała w przygotowaniach do debiutu w KSW Radosława Paczuskiego, który na gali KSW 70 pokonał Jason Wilnisa. W sportach uderzanych Wrzosek zdobył tytuł amatorskiego mistrza świata w K1, mistrza Europy w muay thai oraz wiele medali mistrzostw Polski. Jest też zawodowym mistrzem organizacji FEN oraz byłym zawodnikiem prestiżowej marki Glory.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

B.I.G Makumba

WSOF
Light Heavyweight

3,365 komentarzy 4,314 polubień

REEM VS PUDZIAN STERYDY WYJEBIĄ POZA SKALĘ :irish: :irish: :irish:

Odpowiedz 2 polubień

zielony666

WSOF
Featherweight

3,157 komentarzy 10,997 polubień

Warto było wychylić się poza kurwidołek.

Arek będzie teraz jednym z głównych sparringpartnerów Overeema na Badra a w zamian Overeem go podszkoli w MMA. 5 lat temu coś takiego byłoby abstrakcją.

Odpowiedz 5 polubień