Ali Abdelaziz: Odrzuciliśmy z Codym ofertę walki na UFC on ESPN+ 13

Ali Abdelaziz menedżer wielu zawodników w UFC takich jak: Kamaru UsmanKhabib Nurmagomedov czy Henry Cejudo udzielił wywiadu dla MMAJunkie, w którym poinformował o odrzuceniu walki swojego klienta Cody’ego Garbrandta (11-3-0) na UFC on ESPN+ 13 w Sacramento.

Ma jeszcze wiele walk przed sobą. Kluczem do sukcesu jest, aby Cody był w pełni zdrowy. UFC chciało jego walki w Sacramento 13 lipca. Ja wolę, żeby był to październik lub listopad. Dajmy szansę mu wybrać.

Cody Garbrandt na pewno chciałby wystąpić w swoim mieście, jednak w maju zawodnikowi kończy się zawieszenie medyczne po przegranej przez nokaut z Pedro Munhozem (18-3-0). Dla Abdelaziza powrót po 2 miesiącach od zawieszenia jest niezbyt mądrym wyborem. Co więcej, stwierdza, że ostatnie występy „No Love” porywają widownię, jednak jest to miecz obusieczny i źle wpływa na jego karierę.

Wiemy, jaki jest z nim problem. Jest w nim za dużo wojownika. Jeżeli walczyłby z głową tak jak w pojedynku z Cruzem to byłby ciężki to pokonania. Jak oberwie, to włącza się w nim wojownik i chce cię zabić. To jest właśnie Cody, można go kochać lub znienawidzić.

Oczywiście Egipcjanin nie ominął tematu T.J’a Dillashawa (16-4-0) sugerując, że wszystkie wygrane w karierze Amerykanina powinny zostać uznane za nieodbyte.

Jeżeli jesteś medalistą olimpijskim i wpadniesz na dopingu, to zabierają ci wszystko. Wszystkie wygrane T.J’a powinny zostać mu odebrane. Mówiliśmy o tym USADA, jednak oni to zignorowali.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.