Opromieniony zwycięstwem na wczorajszej gali UFC, Alexandr Romanov ma już na upatrzonego kolejnego przeciwnika. Mołdawianin chciałby się zmierzyć z Augusto Sakaim.

Romanov bez problemów pokonał Chase’a Shermana podczas wczorajszego wydarzenia. „King Kong” potrzebował niewiele ponad dwóch minut, aby poddać Amerykanina. Romanov pozostaje niepokonany w dotychczasowej karierze, w związku z czym poszukuje większych wyzwań. Mołdawianin pojawił się na konferencji prasowej po gali podczas której odpowiadał na pytania dziennikarzy. 31-latek został zapytany o przeciwnika z którym chciałby stoczyć następną walkę. Romanov bez chwili zawahania wskazał na Augusto Sakaiego.

Bardzo interesującą walką jest Augusto Sakai, ponieważ ma interesujący styl, dobrą stójkę i byłby dla mnie dużym wyzwaniem. Chciałbym walczyć z kimś kto jest sklasyfikowany w rankingu, a Bosera w nim nie ma. Skupiam się na Augusto Sakai i to by była świetna walka. Chciałbym wrócić do klatki w lipcu albo sierpniu.

Romanov (MMA 16-0, UFC 5-0) walczy w UFC od 2020 roku. Wcześniej walczył dla mołdawskiej organizacji Eagles FC, w której dzierżył pas kategorii ciężkiej. 15 z 16 zwycięstw w karierze odniósł pokonując swoich przeciwników przed czasem. Mołdawianin przed wczorajszą galą nie był sklasyfikowany w rankingu wagi ciężkiej UFC, natomiast w najnowszym notowaniu może to ulec zmianie. Wyzwany do pojedynku Sakai obecnie jest sklasyfikowany na trzynastym miejscu zestawienia kategorii królewskiej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

MrRoshi

UFC
Welterweight

9,911 komentarzy 21,867 polubień

Biedny Sakai... :lesnarhappy:

Odpowiedz 1 Like

Vvallachia

UFC
Middleweight

10,334 komentarzy 20,008 polubień

Sakai wizyta w Suplex City

Odpowiedz 1 Like

Raven

EFC Africa
Lightweight

2,808 komentarzy 9,030 polubień

Sprytnie. Sakaia odklepałby na spokojnie. Ale fajnie, że pomimo zera w rekordzie, wspina się powoli, ale regularnie po drabince i rzuca rozsądne wyzwania, zamiast od razu szarżować do gości z top5.
W przyszłości chętnie bym go zobaczył z Razorem, a obecnie, pod kątem stylistycznym - z Oleinikiem.

Odpowiedz 3 polubień

m
miszaa

Jungle Fight
Light Heavyweight

406 komentarzy 352 polubień

Romanov ciekawy zawodnik

Odpowiedz polub

ninja

UFC
Lightweight

8,979 komentarzy 11,363 polubień

Romanov ma piękny dla oka styl walki, coś jak Zangief ze SF.

Odpowiedz 2 polubień

GigaKozak33

Brutaal
Super Heavyweight

691 komentarzy 1,368 polubień

Sakai wizyta w Suplex City

Odpowiedz 1 Like