Opromieniony zwycięstwem na wczorajszej gali UFC, Alexandr Romanov ma już na upatrzonego kolejnego przeciwnika. Mołdawianin chciałby się zmierzyć z Augusto Sakaim.

Romanov bez problemów pokonał Chase’a Shermana podczas wczorajszego wydarzenia. „King Kong” potrzebował niewiele ponad dwóch minut, aby poddać Amerykanina. Romanov pozostaje niepokonany w dotychczasowej karierze, w związku z czym poszukuje większych wyzwań. Mołdawianin pojawił się na konferencji prasowej po gali podczas której odpowiadał na pytania dziennikarzy. 31-latek został zapytany o przeciwnika z którym chciałby stoczyć następną walkę. Romanov bez chwili zawahania wskazał na Augusto Sakaiego.

Bardzo interesującą walką jest Augusto Sakai, ponieważ ma interesujący styl, dobrą stójkę i byłby dla mnie dużym wyzwaniem. Chciałbym walczyć z kimś kto jest sklasyfikowany w rankingu, a Bosera w nim nie ma. Skupiam się na Augusto Sakai i to by była świetna walka. Chciałbym wrócić do klatki w lipcu albo sierpniu.

Romanov (MMA 16-0, UFC 5-0) walczy w UFC od 2020 roku. Wcześniej walczył dla mołdawskiej organizacji Eagles FC, w której dzierżył pas kategorii ciężkiej. 15 z 16 zwycięstw w karierze odniósł pokonując swoich przeciwników przed czasem. Mołdawianin przed wczorajszą galą nie był sklasyfikowany w rankingu wagi ciężkiej UFC, natomiast w najnowszym notowaniu może to ulec zmianie. Wyzwany do pojedynku Sakai obecnie jest sklasyfikowany na trzynastym miejscu zestawienia kategorii królewskiej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Roshi
Roshi

Vale Tudo
Open

23,573 komentarzy 76,103 polubień

Biedny Sakai... :lesnarhappy:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Vvallachia
Vvallachia

UFC
Light Heavyweight

14,707 komentarzy 31,960 polubień

Sakai wizyta w Suplex City

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Raven
Raven

Bellator
Light Heavyweight

4,636 komentarzy 16,553 polubień

Sprytnie. Sakaia odklepałby na spokojnie. Ale fajnie, że pomimo zera w rekordzie, wspina się powoli, ale regularnie po drabince i rzuca rozsądne wyzwania, zamiast od razu szarżować do gości z top5.
W przyszłości chętnie bym go zobaczył z Razorem, a obecnie, pod kątem stylistycznym - z Oleinikiem.

Odpowiedz 3 polubień

m
miszaa

Legacy FC
Bantamweight

1,854 komentarzy 3,436 polubień

Romanov ciekawy zawodnik

Odpowiedz polub

Avatar of ninja
ninja

UFC
Middleweight

13,239 komentarzy 24,313 polubień

Romanov ma piękny dla oka styl walki, coś jak Zangief ze SF.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of GigaKozak33
GigaKozak33

Maximum FC
Middleweight

1,622 komentarzy 2,947 polubień

Sakai wizyta w Suplex City

Odpowiedz 1 Like