Mistrz kategorii piórkowej UFC, Alexander Volkanovski, ocenił zestawienie swojego przyjaciela, mistrza kategorii średniej UFC, Israela Adesanyi z Seanem Stricklandem. Do pojedynku obu panów dojdzie na UFC 293 we wrześniu tego roku w Australii.

Israel Adesanya stanie do pierwszej obrony pasa mistrzowskiego kategorii średniej UFC przeciwko Seanowi Stricklandowi na australijskiej gali UFC 293, już w ten weekend. Adesanya miał na celowniku Dricusa Du Plessisa, ale ten ze względów zdrowotnych nie był w stanie wystąpić na wrześniowej gali UFC więc zastąpił go Sean Strickland, z którym przez jakiś czas organizacja dogadywała szczegóły starcia. Zestawienie obu panów na swoim kanale na YouTube ocenił inny mistrz UFC, Alexander Volkanovski.

Oczywiście Sean będzie gadał i próbował zajść za skórę Israelowi. Sprawi, że ta walka będzie zabawna. Czuję, że Izzy naprawdę go rozpier*oli. Szczególnie po tym co będzie gadał Strickland. Myślę, że zapłaci za swoje słowa w oktagonie. Stylistycznie uważam, że po prostu Adesanya go skrzywdzi.

Wiem, że było wiele przeszkód w doprowadzeniu do walki z Dricusem Du Plessisem, nie był w stanie się bić więc zastąpił go Sean Strickland. Nie mogę doczekać się tego starcia. To fajnie, że ja albo Izzy bronimy pasy mistrzowskie w Australii. Jestem szczęśliwy, że to zrobi. To wielka walka dla Adsanyi.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Raven
Raven

KSW
Heavyweight

6,130 komentarzy 24,167 polubień

Ziomek Chińczyka stawia na niego w tej walce??? Szok I niedowierzanie... :wow:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Quairon
Quairon

Legacy FC
Heavyweight

2,171 komentarzy 4,763 polubień

"To wielka walka dla Adsanyi." no nie bardzo, chyba że przegra :robertmakeup:

Odpowiedz 1 Like