Alexander Volkanovski, który podczas gali UFC Fight Night 133 pokonał na punkty Darrena Elkinsa, liczył iż uda mu się zakończyć starcie przed czasem.

Bardzo chciałem skończyć pojedynek przed czasem, zawsze chcę tak kończyć swoje walki, ale oni dają mi niezwykle twardych przeciwników. Nie ważne jak dobrym fighterem jesteś, skończenie Darrena Elkinsa przed czasem jest bardzo trudne. Większość rywali, z którymi się mierzę taka właśnie jest. Niektórzy zawodnicy są bardzo trudni do znokautowania. Myślę, że ostatecznie mógłbym go skończyć, ale musiałem rozegrać to bezpiecznie. Pokazałem więc moje różne umiejętności i agresywny styl walki.

Volkanovski powiedział o tym podczas spotkania z mediami po gali i dodał, że w przyszłości chciałby zawalczyć z Chadem Mendesem, który podczas tego samego wydarzenia udanie powrócił do klatki UFC.

Chciałbym zawalczyć z Mendesem. On ma duże nazwisko i wrócił po zawieszeniu. Nie znam do końca tej sprawy, ale nie lubię takich sytuacji. Oczywistym jest, że on został na czymś przyłapany, a ja lubię walczyć z takimi ludźmi. Niektórzy z nas są z natury silni, a on został na czymś przyłapany i to mnie wkurza. Chcę więc z nim walczyć.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.