Foto: Esther Lin/MMAFighting.com

28 maja podczas gali UFC w Sztokholmie dojdzie do pojedynku pomiędzy Alexandrem Gustafssonem i Gloverem Teixeirą. Dla Szweda będzie to kolejna krok na drodze do powrotu na szczyt i jeśli zwycięży z Brazylijczykiem, będzie chciał ponownie zawalczyć o mistrzowski pas, jednak to co go również interesuje, to drugie starcie z Jonem Jonesem. W rozmowie z serwisem Champions.co powiedział:

Z przyjemnością zorganizuję Jonesowi imprezę powitalną w oktagonie UFC. Walka o pas to wielki cel dla każdego w tym sporcie, ale dla mnie możliwość pokonania Jonesa jest prawie tak samo ważna. Zobaczymy co się wydarzy, to bardzo ekscytujący czas dla naszej kategorii wagowej.

Gustafsson powiedział również, że jego zdaniem Jones nadal jest najlepszym zawodnikiem w wadze półciężkiej.

Uważam, że Jones jest nadal najlepszym zawodnikiem w tej kategorii wagowej. Daniel Cormier jest oczywiście mistrzem, ale Jones pozostaje niepokonany. On jedynie popełniał błąd za błędem w swoim prywatnym życiu. To oczywiście jest smutne, ale gdy w końcu wróci, z przyjemnością z nim zawalczę.Chcę oczywiście zdobyć pas, ale Jones i ja mamy niedokończone sprawy i z przyjemnością je pozamykam, gdy tylko pokonam Glovera.

 

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.