Alex Pereira wierzy, że jego walka z Khamzatem Chimaevem nie ma obecnie żadnego sensu. Pereira jest przekonany, że Chimaev wybiera sobie rywali.

Poatan to aktualny mistrz kategorii półciężkiej UFC, który w następnym pojedynku prawdopodobnie zmierzy się z Jamahal Hillem. Brazylijczyk po wygranej z Jirim Prochazką został wyzwany na walkę przez Khamzata Chimaeva, który w przeszłości wielokrotnie wspominał o starciu z Pereirą. Na swoim kanale na YouTube, aktualny mistrz UFC wypowiedział się na temat potencjalnego zestawienia z Chimaevem.

Wszystko zaczęło się po walce z Adesanyą, kiedy zostałem mistrzem kategorii średniej UFC. Byłem po wojnie z Adesanyą, miałem kontuzję, a Chimaev od razu mnie wyzwał na starcie, chciał się bić, zabrać mi pas mistrzowski. Zgodziłem się na pojedynek w kategorii półciężkiej. On odmówił. Nie chciał się bić w dywizji do 93 kilogramów. Teraz gdy jestem mistrzem kategorii półciężkiej, on mnie wyzywa na takie starcia. To tylko pokazuje, że chce się bić z zawodnikami, którzy mają za sobą hype, sławę, pasy mistrzowskie, a teraz to nie ma żadnego sensu. Co mam zrobić? Wyzywać go na walkę w kategorii ciężkiej? To nie ma sensu.

36-letni Poatan (9-2 MMA) w swojej karierze osiągał także wielkie sukcesy w ringu kickboxerskim – był podwójnym mistrzem organizacji GLORY. Aktualnie dzierży pas mistrzowski kategorii półciężkiej UFC, a w przeszłości był królem dywizji do 84 kilogramów największej organizacji MMA na świecie. Na swoim koncie ma wygrane z m.in. wcześniej wspomnianym Adesanyą czy Seanem Stricklandem. 7 z 9 zwycięstw w karierze zdobywał przez KO/TKO. Nie wiadomo kiedy odbędzie się jego starcie z Jamahal Hillem. W ostatnim pojedynku na UFC 295 w listopadzie tego roku w Nowym Jorku pokonał Jiriego Prochazkę.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,920 komentarzy 2,965 polubień

Alex Pereira wierzy, że jego walka z Khamzatem Chimaevem nie ma obecnie żadnego sensu. Pereira jest przekonany, że Chimaev wybiera sobie rywali. Poatan to aktualny mistrz kategorii półciężkiej UFC, który w następnym pojedynku prawdopodobnie zmierzy się z Jamahal Hillem. Brazylijczyk po wygranej z Jirim Prochazką został wyzwany na walkę przez Khamzata Chimaeva, który w przeszłości wielokrotnie […]

Odpowiedz polub

click to expand...