Alex Oliveira, który podczas gali UFC Fight Night 137 potrzebował trzydziestu dziewięciu sekund, aby znokautować Carlo Pedersoliego od samego początku nastawiał się na szybki finisz w walce.

Chciałem skończyć pojedynek w pierwszej rundzie, więc kiedy nadarzyła się okazja, zrobiłem to. Przed starciem miałem nadzieję na kolejny bonus, ale najważniejsze dla mnie jest samo zwycięstwo i na nim się skupiam. Teraz będę się skupiał na kolejnym.

Podczas spotkania z mediami po walce, Oliveira powiedział również, że liczy, iż w kolejnym boju będzie miał okazję zawalczyć z wysoko notowanym zawodnikiem w rankingu UFC.

Chcę walki z kimś, kto w rankingu UFC zajmuje wysoką pozycję. Chcę bowiem też walczyć o mistrzowski pas i liczę na taką szansę.

Oliveira znajduje się aktualnie na 14 miejscu w rankingu wagi półśredniej organizacji UFC.

12 KOMENTARZE

  1. Dlaczego ja tak nie cierpię tego typa ?

    A ja tego cymbała uwielbiam 😉 Sam nie wiem dlaczego, bo przecie czarny, favela i inne epitety się cisną na usta. Ale jakiś taki w porzo gość.

  2. Ja go szanuję za to rodeo na bykach przed karierą w mma. Zawsze lubiłem oglądać w nocy jak leciało w TV a synek mnie budził w nocy. . . i razem oglądaliśmy i przy tym zasypiał. . . to może wiele wyjaśniać w jego przypadku :zakręcony:

  3. Ja go szanuję za to rodeo na bykach przed karierą w mma. Zawsze lubiłem oglądać w nocy jak leciało w TV a synek mnie budził w nocy. . . i razem oglądaliśmy i przy tym zasypiał. . . to może wiele wyjaśniać w jego przypadku :zakręcony:

    Ja do spania prosiłem żeby mi tata odpalił z winyla

  4. Jeden z aktualnie najbardziej widowiskowo walczcych gosci w UFC. Zawsze sie dobrze to oglada jak on walczy.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.