Podczas gali UFC 295 Alex Pereira i Jiri Prochazka zawalczą o pas mistrzowski wagi półciężkiej. Jamahal Hill, który zwakował tytuł ze względu na kontuzję, jest zdania, że w tym starciu nie ma wyraźnego faworyta i żaden wynik nie będzie dla niego zaskoczeniem.

Do walki Alex Pereira z Jiri Prochazką o zwakowany przez Jamahal Hilla pas mistrzowski dojdzie 11 listopada podczas gali UFC 295 w Nowym Jorku. Przed zbliżającym się pojedynkiem Jamahal Hill w rozmowie zamieszczonej na kanale YouTube Michaela Bispinga został zapytany o zwycięzcę walki.

Myślę, że to jest wróżenie z fusów. Ta walka może spokojnie pójść w każdą ze stron. Jiri ma dość dziki, luźny styl walki w stójce, ale Alex jest na to przygotowany. Myślę, że Alex jest w stójce bardziej precyzyjny od Jiriego. Natomiast Jiri wydaje mi się silniejszym fizycznie zawodnikiem. Ma też większe doświadczenie w MMA. Myślę, że jeśli uda mu się wykorzystać swój niekonwencjonalny sposób walki i nie pójść na wymiany, za to wchodzić w klincz, mieszać wszystko i próbować obalić, to może być dla niego najlepsze rozwiązanie.

Alex Pereira w przedostatnim pojedynku przegrał z Israelem Adesanyą i utracił mistrzowski tytuł wagi średniej. Po tej walce Pereira zdecydował się na spróbowanie swoich sił w kategorii półciężkiej, w której na jego drodze stanął Jan Błachowicz. Pereirą wygrał z Polakiem i dostał szansę mistrzowską.

Jiri Prochazka pozostaje niepokonany w organizacji UFC, a w całej karierze pozostaje niepokonany od roku 2016. W oktagonie UFC stoczył do tej pory trzy pojedynki. Pokonał Volkana Oezdemira, Dominicka Reyesa i Glovera Teixeirę.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,860 komentarzy 2,846 polubień

Podczas gali UFC 295 Alex Pereira i Jiri Prochazka zawalczą o pas mistrzowski wagi półciężkiej. Jamahal Hill, który zwakował tytuł ze względu na kontuzję, jest zdania, że w tym starciu nie ma wyraźnego faworyta i żaden wynik nie będzie dla niego zaskoczeniem. Do walki Alex Pereira z Jiri Prochazką o zwakowany przez Jamahal Hilla pas mistrzowski dojdzie 11 listopada podczas […]

Odpowiedz polub

click to expand...