Ngannou Jones

Richard Schaefer, agent Jona Jonesa, jest zdania, że do walki Jones vs Ngannou powinno dojść, a UFC mogłoby pobić tym zestawieniem rekord sprzedaży subskrypcji pay-per-view.

Po tym jak Francis Ngannou, były dziś mistrz wagi ciężkiej, nie porozumiał się z UFC w sprawie nowego kontraktu i rozstał się z organizacją, Dana White, szef UFC, zapowiedział, że Ngannou już nigdy nie wróci do organizacji. Richard Schaefer, agent Jona Jonesa, mistrza wagi ciężkiej, nie podchodzi jednak do tej sprawy w tak stanowczy sposób. W rozmowie dla serwisu MMA Fighting stwierdził:

Chociaż Dana był bardzo stanowczy i powiedział, że Ngannou nigdy nie wróci do UFC, myślę, że jeśli to miałoby sens dla UFC z finansowego punktu widzenia, byliby jednak otwarci na taką walkę.

Schaefer dodał też, że chętnie włączy się w rozmowy pomiędzy stronami.

mogę pomóc w takich rozmowach, bo mam dobre relacje z ludźmi pracującymi z Francisem. Mógłbym więc być kimś w rodzaju mediatora. Z chęcią bym to zrobić, bo moim zdaniem ludzie chcieliby zobaczyć taką walkę. Uważam, że to starcie pobiłoby rekord sprzedaży pay-per-view.

Na razie nie wiadomo, gdzie faktycznie Francis będzie się bił, ale kierunkiem, który go najbardziej interesuje jest boks. Po rozstaniu z UFC Francis Ngannou mówi otwarcie o tym, że chce spróbować swoich sił w zawodowym boksie. Były mistrz MMA zapowiadał, że chciałby sprawdzić się z najlepszymi w tym biznesie: Tysonem Furym i Anthonym Joshuą. Walka w ringu byłaby dla Ngannou debiutem w zawodowym pięściarstwie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of jut
jut

M-1 Global
Heavyweight

3,883 komentarzy 20,883 polubień

JBJ bardziej by najebał Francisa niż swoją babę :jjsmile:

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of ketraab
ketraab

Bellator
Light Heavyweight

4,730 komentarzy 20,655 polubień

Ja bym to w sumie zobaczył tylko dlatego, żeby opinia publiczna w końcu zrozumiała, że to będzie łatwa i jednostronna walka dla Jona. Ani mnie to ziębi ani mnie to jara szczerze pisząc. Po prostu bym obejrzał.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of aptekarzovereema
aptekarzovereema

WSOF
Light Heavyweight

3,427 komentarzy 14,589 polubień

Cieszę się że ludzie wyciągają wnioski :jjsmile: Można się mylić ale grunt to wyciągnać wnioski

Wcześniej masa osób na forum pisała że Gane go ogarnia bo:
-Jones gruby a nie przykoksowany
-że z Reyesem już słabo wyglądał
-że Gane ma mega stójkę
-że 3 lata nie walczył i rdza ringowa

Teraz jak ośmieszył Francuzika to każdy sobie przypomniał kto to Jones i już większość krzyczy zgodnie że Niggaguano zostanie ogarnięty na luzie

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

32,375 komentarzy 110,293 polubień

Schaefer to konkretny gosc, takich ludzi powinno brac sie do rozmow w swoim imieniu. Ucz sie Nigganou :matt:

Odpowiedz 1 Like

k
krukinator

Oplot Challenge
Welterweight

40 komentarzy 119 polubień

Za duże ryzyko dla UFC, Franek jakim ćwierć mózgiem by nie był, to jebnięcie ma, siłę ma, ścina wagę żeby zrobić limit HW, a przy tym nie jest tłuściochem jak większość tej dywizji. W przypadku jego wygranej to są w piździe, zablokowana dywizja znowu, Ugabuga będzie się do końca świata nazywał królem HW, zacznie się gadka o pieniądzach i karuzela się kręci. Więcej potencjalnych minusów niż plusów, bo tak to mogą ciągnąć narrację, że Franek wygrał kontrowersyjną decyzją na dystanie 5 rund, a Jon wszedł po 3 latach, poddał Cyrila w 1 rundzie bez spocenia się i gra gitara.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Endrju Golara
Endrju Golara

ONE FC
Flyweight

2,223 komentarzy 7,892 polubień

W boksie niech zawalczą :beczka:

Odpowiedz 3 polubień