Dana White, szef UFC, cieszy się, że Israela Adesanya chce być aktywnym zawodnikiem i zapowiada, że mistrz wagi średniej może już wkrótce ponownie pojawić się w klatce.

Dana White, szef UFC, jest zdania, że Israel Adesanya, mistrz UFC wagi średniej, wyróżnia się spośród innych zawodników nie tylko na tle sportowym, ale również w związku ze swoim podejściem do rywalizacji i tego, że chce się bić często. Powiedział o tym również podczas konferencji prasowej po gali UFC w Kansas, która odbyła się 15 kwietnia. Dana został zapytany również o to, kiedy Israel zawalczy ponownie.

Ten gość już atakował Huntera i chłopaków z pytaniami o to, kiedy będzie jego następna walka. Pisał, że chce znowu się bić. Israel Adesanya chce się bić cały czas i chce walczyć z każdym. Pracujemy nad tym i on wkrótce znowu zawalczy, zapewne jeszcze przed końcem lata.

Adesanya walczył ostatni raz na gali UFC 287, która odbyła się 8 kwietnia w Miami. Israel posła na deski Alexa Pereirę i odzyskał utracony pas, który stracił na jego rzecz we wcześniejszym pojedynku. Przed pierwszą walką z Alexem Pereirą w UFC, Israel Adesanya pozostawał niepokonany w wadze średniej. Wcześniej w zawodowym MMA pobił go tylko Jan Błachowicza, z którym Adesanya zmierzył się w wadze półciężkiej. Adesnya w UFC pobił między innymi: Jareda Cannoniera, dwa razy Roberta Whittakera i Marvina Vettoriego.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

F
Faryzejusz

ONE FC
Lightweight

2,366 komentarzy 4,762 polubień

Pewnie dostanie Stricklanda bo kogo innego. Polaka rodaka Afrykanina pewnie jeszcze nie teraz.

Odpowiedz polub

P
Pszczolatcz

Brutaal
Super Heavyweight

662 komentarzy 680 polubień

Było, ban :mamed: :roybelly:

Odpowiedz 1 Like