Trenujący w Wolfslair Gym Abdul Mohamed (MMA 16-6-3) podpisał kontrakt z UFC. Były mistrz Wielkiej Brytanii w wadze lekkiej Cage Rage zadebiutuje w UFC na gali nr 93, 17 stycznia w Dublinie. Nazywany przez Rampage’a mini-Randym Mohamed zapewnił sobie kontrakt z największą organizacją MMA na świecie pokonując na gali Cage Gladiators 9 Rossa Pearsona (MMA 7-3). Na gali w Dublinie zadebiutuje też inny europejski nabytek UFC Ivan Serati (MMA 10-2)

Jorge Gurgel (MMA 12-4, UFC 3-3) po dotkliwej porażce z Cole’em Millerem powróci na UFC 91, 15 listopada w Las Vegas. Jego przeciwnikiem będzie Aaron Riley (MMA 26-10-1, UFC 0-2).

Były mistrz WEC w wadze półciężkiej Brian Stann (MMA 6-1, UFC 0-0) doznał kontuzji stopy i nie wystąpi na gali UFC: Fights for Troops, 10 grudnia. Na razie nie wiadomo kto go zastąpi w pojedynku ze Steve’em Cantwellem (MMA 6-1, UFC 0-0).

Jak już pisaliśmy wcześniej Danillo Villefort (MMA 8-2) nie wystąpi na gali WEC 36 przeciwko Jake’owi Rosholtowi. Powodem absencji Brazylijczyka z American Top Team są problemy wizowe.

źródło: mmajunkie 5ouncesofpain mmamania

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.