henry_cejudo demetrious johnson

Mimo że Henry Cejudo zakończył swoja sportową przygodę po pokonaniu Dominicka Cruza na UFC 249, zawodnik cały czas pozostaje otwarty na powrót do klatki amerykańskiej organizacji.

W swoim najnowszym wpisie w mediach społecznościowych Cejudo zasugerował, że ciekawym starciem dla niego i jego legendy w sporcie byłby trzeci pojedynek z byłym mistrzem UFC Demetriousem Johnsonem.

Demetrious Johnson, który po wielu latach dominacji utracił pasa mistrzowski UFC na rzecz Henry’ego Cejudo, po tej przegranej odszedł do organizacji One Championship, gdzie wywalczył kolejny pas.

Walka z Cejudo była drugim pojedynkiem tych zawodników. Po raz pierwszy spotkali się w oktagonie UFC w roku 2016. Wówczas to Johnson błyskawicznie, w pierwszej rundzie starcia, wygrał z Cejudo przez TKO. Drugie starcie, do którego doszło dwa lata później zakończyło się niejednogłośną decyzją sędziów i zwycięstwem Cejudo.

Warto przypomnieć, że Cejudo już wcześniej sugerował możliwy powrót do klatki dla walki z mistrzem Alexandrem Volkanovskim.

Emerytowany już mistrz wszedł też w słowne przepychanki z Seanem O’Malleyem. Wygląda więc na to, że Cejudo robi wszystko, aby nadal było o nim głośno.

Zobacz również: Sean O’Malley o powodach sportowej emerytury Henry’ego Cejudo. „Triple C” odpowiada

9 KOMENTARZE

  1. Jaram się. Jeden z najpotężniejszych zawodników mieszanych sztuk walki bez podziału na kategorie wagowe. I mój drugi ulubiony sportowiec MMA za Krulem Conrem

  2. Pierwsza odpowiedz na twitterze od jakiegos randomowego goscia: "Nah we’re good. He already beat you twice." 😆 A tak na powaznie to bym ogladnal, czemu nie.

  3. A w miedzy czasie na bokser.org

    "MISTRZ UFC CEJUDO CHCE WALKI BOKSERSKIEJ Z RYANEM GARCIĄ"

    Chyba byla lycha jednak pita :wink2:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.