Mimo że Henry Cejudo zakończył swoja sportową przygodę po pokonaniu Dominicka Cruza na UFC 249, zawodnik cały czas pozostaje otwarty na powrót do klatki amerykańskiej organizacji.

W swoim najnowszym wpisie w mediach społecznościowych Cejudo zasugerował, że ciekawym starciem dla niego i jego legendy w sporcie byłby trzeci pojedynek z byłym mistrzem UFC Demetriousem Johnsonem.

Demetrious Johnson, który po wielu latach dominacji utracił pasa mistrzowski UFC na rzecz Henry’ego Cejudo, po tej przegranej odszedł do organizacji One Championship, gdzie wywalczył kolejny pas.

Walka z Cejudo była drugim pojedynkiem tych zawodników. Po raz pierwszy spotkali się w oktagonie UFC w roku 2016. Wówczas to Johnson błyskawicznie, w pierwszej rundzie starcia, wygrał z Cejudo przez TKO. Drugie starcie, do którego doszło dwa lata później zakończyło się niejednogłośną decyzją sędziów i zwycięstwem Cejudo.

Warto przypomnieć, że Cejudo już wcześniej sugerował możliwy powrót do klatki dla walki z mistrzem Alexandrem Volkanovskim.

Emerytowany już mistrz wszedł też w słowne przepychanki z Seanem O’Malleyem. Wygląda więc na to, że Cejudo robi wszystko, aby nadal było o nim głośno.

Zobacz również: Sean O’Malley o powodach sportowej emerytury Henry’ego Cejudo. „Triple C” odpowiada

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.