IMMAF-logo

W marcu tego roku liczba krajów, które weszły w strukturę International Mixed Martial Arts Federation przekroczyła pięćdziesiąt. Tuż po osiągnięciu takiej liczby członków do organizacji dołączyła kolejne kraje np.: Hiszpania, Gruzja, Rosja czy Luksemburg i Bahamy.

Dziś wraz z dołączeniem następnego kraju do IMMAF liczba członków organizacji wynosi 59. Najnowszym krajem, który został włączony w struktury IMMAF jest Ghana.

Organizacja Ghana Mixed Martial Arts Federation (GHAMMAF) dopiero co powstała przy wsparciu miejscowego Narodowego Urzędu ds. Sportu i otrzymała poparcie Ministerstwa ds. Młodzieży i Sportu. Z założenia organizacja ma poszukiwać młodych talentów na terenie kraju.

Prezes IMMAF Kerrith Brown jest bardzo zadowolony z dołączenia kolejnego kraju do organizacji.

Po sukcesie pierwszych afrykańskich mistrzostw IMMAF, które zostały zorganizowane w Johannesburgu z otwartymi ramionami przyjmujemy w nasze szeregi kolejny kraj reprezentujący Afrykę. Nie możemy się doczekać rozpoczęcia współpracy, aby móc wspólnie wspierać możliwości rozwoju MMA zarówno w kraju jak i na świecie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.