Tym razem w programie UFC Now, Kenny Florian oraz Demetrious Johnson prezentują 5 największych rywalizacji pomiędzy zawodnikami w historii UFC.

13 KOMENTARZE

 1. 1.Pettis vs Henderson2.TJ Dillashaw vs Barao3.Velasquez vs Dos Santos4.Silva vs Sonnen5.Rua vs Henderson

 2. Bardzo fajny odcinek, w końcu z pomysłem te TOP5 i ten mały murzyn, którego imienia nie pomnę :mamed: dał nawet dobrą listę. UFC powinno go zatrudnić w mediach, bo widać, że ogarnia.
  Nawet Olivi nie zjebala jakoś bardzo – dzięki niej przypomniałem sobie, że Cruz wyglądał kiedyś jak Jim Carrey z Głupi i głupszy 😀

  Co bym dorzucił? Shamrock vs Ortiz, cmon, klasyk wszystkich beefów. Ale to era prekambru, to gimby myślą, że Conur wymyślił trashtalk. Rampage vs Rashad też było sporo murzyńskich wyzwisk. Rampage vs Wand? Kolejny klasyk. Znalazłoby się jeszcze więcej tego.

  Tutaj są też fajne filmiki poświęcone tematowi beefów i rywalizacji w mma. Wrzucałem w newsach userów, ale osraliście to gejosze. Wygląda na to, że będą następne części, bo druga była wrzucona kilka dni temu.

  Spoiler
 3. Mysza ponoć na początku na pierwszym msc dał XBox vs PlayStation, ale mu przetłumaczyli, że nie o to chodzi:DC:

 4. maras

  Co bym dorzucił? Shamrock vs Ortiz, cmon, klasyk wszystkich beefów. Ale to era prekambru, to gimby myślą, że Conur wymyślił trashtalk.

 5. Chuck Liddell vs Tito Ortiz, Tito Ortiz vs Ken Shamrock, Bones vs Cormier, Wand vs Arona, Lesnar vs Mir, Rousey vs Tate, Ortiz vs Guy Mezger, Rousey vs Cris Cyborg, Silva vs Sonnen, Sakuraba vs Gracie Family 😉

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.