Nate Diaz nokaut ko poddanie ufc
Nate Diaz

Już w najbliższą sobotę, po trzech latach przerwy od startów, do oktagonu UFC powróci Nate Diaz (MMA 19-11), by zmierzyć się w nim z Anthonym Pettisem (MMA 22-8). Tuż przed tym wydarzeniem, zbliżającą się galą UFC 241 organizacja UFC postanowiła przypomnieć 5 najlepszych skończeń na rywalach w wykonaniu młodszego z braci Diazów.

Nate Diaz walczy w zawodowym MMA od roku 2004. Na 19 zwycięskich pojedynków tylko 3 zakończyły się dla niego decyzjami sędziowskimi. Z drugiej natomiast strony, Diaz który potrafi kończyć przed czasem swoich rywali sam jest zawodnikiem niezwykle trudnym do znokautowania lub poddania. Na 11 przegranych pojedynków aż 9 z nich zakończyło się dla Diaza na kartach sędziowskich.

4 KOMENTARZE

  1. Najlepsze na koniec. Pamiętam jak dziś, duża ekipa z Cohones w jednym z warszawskich pubów, czekając na walkę tych dwóch dżentelmenów. Gdy walka się zaczęła, nawet nieprzytomni od alkoholu wojownicy, powstali jak Feniks z popiołu. Wszyscy siedzieli i patrzyli się w ekran telewizora jakby leciał tam najlepszy pornol ever. Krzykom i oklaskom nie było końca, aż Diaz poddał Irlandczyka i cała sala wybuchła w extazie krzycząc DIAZ DIAZ DIAZ. I ja tam z nimi byłem, miód i wino piłem, a to co zobaczyłem w tym poście namaszczyłem :lesnarhappy:

  2. Wygrana nad Conorem to oczywiście największą dawka emocji, rozgłos i wielka historia, ale to jak skończył Pellegrino to jest jebany majstersztyk, perfekcja ruchów, nawet nie musiał mu dociskać głowy w dół, bo trójkąt był tak ciasny. I te typowe diazowe fakery i napinki zanim jeszcze Kurt odklepał :jump:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.