Zestawienie dziesięciu najgorszych zawodników w historii MMA. Brakuje kogoś?

32 KOMENTARZE

 1. Na siłę ranking. Mimo wszystko Kimbo i Toneya bym tam nie umieścił, bo to raczej są/były przypadki takiego występku i sprawdzenia się w MMA. Przyznam się jednak, że kilka nazwisk nic mi nie mówi. Ale słusznie jest tam Bob Sapp i nawet materiał z KSW. Bob coś tam zwyciężał, ale później już chyba głowa nie wytrzymała i zrobił z siebie worek treningowy. Idealnie wpasowałby się w jego "karierę" motyw z "Shame!" z GoT.

 2. Mariusz nawet sie zalapal w materiale :lol:. Szkoda, ze polski rynek znowu pozostal niedoceniony, bo kilka ciekawych kandydatur przeciez mamy.

 3. Chuja wiedzą. 3/4 cohones ułożyło by lepszą 10 złożoną z gorszych zawodników.

 4. Co za bzdura. "Ranking" definitywnie robiony na siłę i chyba przez jakichś Januszy, dla których MMA to PRIDE (dawno kiedyś, kiedy zamiast budzików były koguty), UFC (które się ćwiczy, żeby być cool) i Bellator, gdzie mają te różne walki dziwne walki i 50-letnich gości. Jest cała masa dużo gorszych zawodników, którzy mimo wszystko walczą/walczyli w solidnych organizacjach.Parę uwag:Sapp np. nie jest "złym zawodnikiem" per se. Od lat nie jest w ogóle zawodnikiem. Sapp zrobi szopkę na ważeniu, porobi wściekłe miny podczas teatralnego wejścia na ring, po 15 sekundach przewróci się na glebę i odklepie cokolwiek, a potem jedzie na chatę rechocząc po cichu jak jego konto bankowe pęcznieje.Cholerny Sinosic odklepał Horne'a i jest legendą u siebie w Australii. Ze przegrał z takimi "zerami" jak Bisping, Tito (chyba 2 klasy wyżej niż Sinosic faktycznie jest) czy Sakara, kiedy ten jeszcze był dobry, to nie znaczy, że "jest najgorszy".Prawie wszyscy przeciwnicy tego Weemsa to byli debiutanci albo ogóry jak on – nawet to kurde pokazują. Czego się więc po nim spodziewali w UFC? Że zaraz wskoczy w Top 5 i rzuci wyzwanie GSP?Thacker nigdy w życiu nie był w prawdziwej sali treningowej ani stoczył walki, nawet amatorskiej, mieszkał na zadupiu i kopał worek w piwnicy. Wciągnęli go do TUFa, żeby było z kogo sobie jaja robić. Kiedy chłopak został pośmiewiskiem przez to, jak go pokazali w TV, popadł  autentyczną depresję i zamknął się przed światem.Toney to nie "zawodnik MMA", ale bokser, któremu Dana sypnął kasą, żeby wszedł do oktagonu na jedną walkę, do której nawet nie trenował. I tak poradził sobie o niebo lepiej niż Art Jimmerson.Wes Seems, Akebono, Bazelak, Dylewski, Najman, Harnaś – TO są jedni z najgorszych "zawodników", którzy mimo wszystko nadal "walczą", a niektórzy dla znanych organizacji.

 5. Billy Boola

  Thacker nigdy w życiu nie był w prawdziwej sali treningowej ani stoczył walki, nawet amatorskiej, mieszkał na zadupiu i kopał worek w piwnicy. Wciągnęli go do TUFa, żeby było z kogo sobie jaja robić. Kiedy chłopak został pośmiewiskiem przez to, jak go pokazali w TV, popadł autentyczną depresję i zamknął się przed światem.

  Polecam ciekawy artykuł.

  http://www.mmafighting.com/2015/3/24/8259545/in-search-of-strange-brew

  Thacker na finałowej gali TUFa.

  [​IMG]

  I 10 lat później…

  [​IMG]

 6. Gienek

  10 najgorszych a większość w UFC walczyła :lol:. A podobno to najlepsza liga

  Po prostu w UFC wszystko musi być NAJ
  A mnie brakuje tu jeszcze Ryżego Datsika

 7. Rafciu27

  Chuja wiedzą. 3/4 cohones ułożyło by lepszą 10 złożoną z gorszych zawodników.

  To tak jak z Naszymi gwiazdami MMA z KSW- każdy fan MMA w Naszym kraju ich kojarzy, ale świat ma ich kompletnie w dupie. Ma ich w czterech literach, bo nawet jeśli walczą w UFC to tam niewiele są w stanie sobą zaprezentować.

 8. Najsłabsi zawodnicy w historii MMa walczyli dla UFC. Buehe załosna organizacja, jak widać KSW nie kontaktuje takich słabiaków.

 9. JŻuberek

  Po prostu w UFC wszystko musi być NAJ
  A mnie brakuje tu jeszcze Ryżego Datsika

  Nie mów o Datsiku, bo wtedy Andrzejowi @Arlovski będzie smutno 😀

 10. e tam Kimbo jeszcze nie jednego cebulaka z FENU czy KEJESDABLIU by posadził na TRT 😀

 11. Sedno

  Giant Silva to jakaś rodzina z Antonio ? Podobni do siebie bardzo 😆

  Obydwoje na gigantyzm choruja ,jedna z cech tej choroby sa zmiany rysow twarzy .Tak samo jak przy zespole Downa chorujacy maja wspolne cechy rysow twarzy .

 12. allladino

  Obydwoje na gigantyzm choruja ,jedna z cech tej choroby sa zmiany rysow twarzy .Tak samo jak przy zespole Downa chorujacy maja wspolne cechy rysow twarzy .

  😮 o: A ja głupi myślał, że Giant to był Antonio przed operacją…

 13. Taran

  nie no, na serio?

  Na serio… Jakoś nigdy mi nie przyszło do głowy, że może być dwóch takich mutantów o tym samym nazwisku robiących to samo, a na ich rekordy i karierę też zbytnio nie patrzyłem.

 14. Paps

  Na serio… Jakoś nigdy mi nie przyszło do głowy, że może być dwóch takich mutantów o tym samym nazwisku robiących to samo, a na ich rekordy i karierę też zbytnio nie patrzyłem.

  omg. Bywa zioom.

 15. Radek1988

  a gdzie slawny Viacheslav Datsik .. i jego ciosy z dynki 😀

  Sorry, ale Dacyk najebał facetowi, który jest dzisiaj w topie HW UFC!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.