Mickael Lebout będzie nowym rywalem Sergia Moraesa na UFC Fight Night 64. Taką informację podało przed chwilą regionalne, francuskie konto twitterowe UFC. Tym samym można uznać, że Gasan Umalatov będzie trzecim zawodnikiem, który w ostatnich dniach wypadł z karty walk krakowskiej gali.

Mickael jest bardzo znany fanom w Polsce, gdyż często gościł w naszym kraju jako zawodnik regionalnych gal. Pierwszy raz mogliśmy go ujrzeć na gali Pro MMA Challenge – Just Fight!, na której w pierwszej rundzie poddał Alberta Odzimkowskiego. Dwie ostatnie walki Francuz stoczył na galach organizowanych przez Mirka Oknińskiego. Pokonał kolejno Pawła Żelazowskiego oraz Szymona Duszę. Dzięki zwycięstwu z tym pierwszym, został nowym mistrzem Profesjonalnej Ligii MMA w wadze półśredniej.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

5 KOMENTARZE

  1. Zdecydowanie zmiana na lepsze, przynajmniej widziałem walkę Lebout'a, a o Gasanie Umalatovie nic nie słyszałem…

  2. Kolejny mistrz PLMMA w UFC, śmiejecie się a takie są fakty. Do tego Wrzosek w TUF. UFC przegląda polski rynek, przecież nie weźmie nikogo z KSW bo tam wszyscy są poblokowani kontraktami.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.