Po tym gdy Fabricio Werdum potencjalnie naruszył zasady antydopingowe USADA, organizacja UFC zaczęła szukać zastępstwa dla Alexeya Oleynika (MMA 56-11-1) w walce wieczoru UFC w Rosji. Według doniesień Ariela Helwaniego, nowym przeciwnikiem Rosjanina zostanie Mark Hunt (MMA 13-12-1, 1NC). UFC zawita do Moskwy 15 września.

Alexey Oleynik to niezwykle doświadczony zawodnik, który na swoim koncie ma blisko 70 zawodowych pojedynków. W UFC występuje od 2014 roku, a jego dotychczasowy rekord w organizacji to 5-2. Obecnie sklasyfikowany jest na 9 miejscu w rankingu wagi ciężkiej. W ostatnim pojedynku Oleynik poddał Juniora Albiniego swoją koronną techniką „Ezekiel Choke”.

Mark Hunt nie ma w ostatnim czasie najlepszej passy. Na poprzednie 4 walki udało mu się zwyciężyć tylko raz, w starciu z Derrickiem Lewisem. Pomimo tego Hunt wciąż pozostaje w czołówce królewskiej kategorii UFC, a w rankingu plasuje się o 3 oczka wyżej od Rosjanina. Słynący ze swojego mocnego ciosu „Super Samoan” aż 10 z 13 zwycięstw odniósł przez nokaut.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.