10 KOMENTARZE

 1. silva wydawał sie porytym przez koksy matolem a tu tak sobie podszkolil angielski, nie jest tak zle z nim
  .

 2. przecież Thiago Silva trenuje w ATT na Florydzie, to czemu was to tak dziwi, że się nauczył angielskiego jak ma z nim styczność na codzień?  zobaczcie jak Thiago Alves mówi po angielsku – też brazylijczyk i tez trenuje w ATT

 3. Ogolnie ten mały Szwed robi bardzo dobre wywiady i naprawe ogarniety jest.
  To rzeczywiscie bardzo ciekawe ze w SZwecji jest UFC i z jednej strony takie zainteresowanie ,a z drugiej do niedawna nawet boks zawodowy był zakazany.

  Maja bardzo poteznych przeciwnikow zwo0lennicy mma w Szwecji, a mimo to maja takiego Gustafssona czyli światowy poziom i galę UFC u siebie w kraju. Miejmyn naddzieję, ze wszystko wyjdzie ,walki beda swietne itp, bo naprawde bedzie sobie mozna skoczyc na UFC jak beda tak blisko. Niemcy , Szwecja.
  Z tym ze niemcy to typowo było ze to najbogatszy kraj w Europie – ale tam nie ma takiego zainteresowania mma. W Szwecji z tego co mi mowiono naprawde jest duze i te kontrowersje, i ze tv o tym trąbia sprawia, ze tylko wiecej Szwedow sie zainteresowało. No i maja Alexandra- swojaka. Lubie bardzo Thiago, ale dla dobra sportu powiniene w dobrym stylu bo bardzo ładnej walce wygrac mauler.

 4.  Myślę, że jakby Materla, Janek albo Mamed (to najmniej realne) byli w UFC i odnosili sukcesy, to byłby to równie wielki sukces jak MMA z Pudzianem, jeśli chodzi o popularyzację sportu, co widać na przykładzie właśnie Szwecji.

 5. liczyliście ile razy Silva powiedział ” you know ” 😀 , będą napisy do wywiadów ? 😛

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.