Cały odcinek promujący walkę o pas mistrza wagi ciężkiej UFC w środku posta29 KOMENTARZE

 1. ep1 ? to będą kolejne? Jakies bliższe info w tej sprawie bym prosił

 2. 12 listopada Bruce Buffer powie: … declaring the winner by …. aaaand STILL THE UNDISPUTED UFC HEAVYWEIGHT CHAMPION OF THE WORLD – CAAAAAAIN VELASQUEZ.

 3. Swietny primetime, a Cain czyszczący mate to taka wisienka.

  Trudno wytypować zwycięzce ale postawiłbym na Caina.

 4. To było najlepiej spożytkowane przeze mnie 45 minut w ostatnim czasie 🙂

 5. Sercem jestem za Cainem, ale rozum podpowiada, że 12 to Cigano będzie dzierżył pas mistrza 🙂

 6. fajna robota. mieli problem, bo obydwaj to po prostu fajni goście. nie ma prostego podziału na dobrego i złego. i dobrze z tego wybrnęli imo. dobry primetime!

 7. Jednak Cain bardziej pasuje na mistrza. Powazniejszy facet, rodzina, wsparcie miejskiego urzedu a przy tym ciagle zachowuje swoja pokore. Juniro z kolei bardziej kolorowy, glowne wsparacie to dzieci i gwiazdora. Na pewno cala masa doroslych ludzi w Brazylii trzyma jego strone ale produkcja primetime jest taka a nie inna.
  Sklaniam sie lekko ku Cainowi. Ma twarda psychike i jest cholernie skoncentrowany. CV – decyzja.

 8. Przykro będzie po tej walce, dwóch miłych panów a jeden z nich musi dostać wpierdol 🙁

 9. Świetny primetime. O poziomie sportowym tego zestawienia wiele mówić nie trzeba – dwóch najlepszych ciężkich to gwarancja dobrej walki. O dziwo jednak z marketingowego punktu widzenia jest nie gorzej. Z jednej strony nie ma oczywistego podziału na dobrego i złego, ale i tak wybrnięto z tego po mistrzowsku, ale zacznijmy od początku.

  – obaj uosabiają tzw „amerykański sen”
  – obaj pochodzą z biednych rodzin i obaj nie ukrywają, że walczą również, a może i przede wszystkim dla korzyści materialnych, dla zapewnienia godnego życia sobie i rodzinie
  – obaj są w 100% skupienie na treningu i nie ma tu żadnego trash talku, słowem profesjonaliści
  – obaj są skromni; Cain pomimo pozycji jaką ma sprząta salę po treningu, a JDS trenuje z młodymi chłopakami i odwiedza dawne rejony w których żył, zachowując się przy tym w 100% skromnie

  Pomimo tylu podobieństw zastosowano ciekawy zabieg, który jak sądzę jeszcze bardziej zwiększy zainteresowanie zawodnikami jak i samą walką. Pokazano, że są to dwaj różni ludzie. Jeden w pełni skupiony, małomówny, żyjący tylko przygotowaniami i walką (swego czasu podobnym torem wizerunkowym szedł Fedor) i mający ciągle pokerfejsa, a drugi wyluzowany, rozmowny i uśmiechnięty. Obie te postawy znajdą swoich zwolenników. To pewne.

  Co do samej walki to kibicuje Cainowi, ale JDS darzę również sympatią i nie miałbym nic przeciwko gdyby to on wygrał po ciekawej walce. Osobiście liczę, że niezależnie od wyniku walki, to rywalizacja między tymi dwoma zawodnikami będzie dalej otwarta i w perspektywie będzie można liczyć na rewanż. Nie stanie się tak zapewne w przypadku, gdyby jeden z nich zdeklasował drugiego, ale w to akurat wątpię.

 10. Nie ma co się oszukiwać chyba najlepsze zestawienie w tym roku, walka na pewno nie będzie nudna obaj są wysokiej klasy zawodnikami, obaj też mają wszelkie argumenty żeby być mistrzami ale jestem wręcz pewien że to Velasquez wyjdzie z tarczą z tej walki i szczerze na to liczę !

 11. ogólnie walka się zapowiada świetnie, ale…. może z inne beczki, pomyślcie ile takich wielkich walk miało być i jak często kończy się fiaskiem, bo np Cain będzie próbował obalać cały czas i mu to nie wyjdzie a Junior będzie bił prostym i uciekał bo się będzie bał klinczu i tego być z byt blisko caina 😉 i wtedy będzie decyzja po nudnych 5 rundach ale tego nikomu nie życzę;P

 12. Czy ktoś może wie więcej na temat miejsca trenigów JDS?? Ja byłem przekonany, że on jednak trenuje z Black House, a w tym materiale nie było tego widać. Zastanawiam się, czy on do każdej walki tak się przygotowywał.

 13. Jak się nie mylę to Black House nie jest gymem typu AKA, tylko grupą zawodników jednego menedżera, którzy czasem trenują wspólnie u braci Nogueira, a na co dzień trenują w różnych miejscach.

 14. Wchodząc na ich stronę widziałem, że jednymi z trenerów są bracia Nog. Chodziło mi właśnie o to, że on w San Diego się z nimi przygotowuje. Podejrzewam, że  cześć treningu odbywa się w Sand Diego, a część w Brazylii. Tylko pytam, czy ktoś ma więcej wiadomości. Można zauważyć, że A.Silva jest i na stronie Kings MMA jak i Black House.

 15. nie chcę nić mówić, ale velasquez bez szans jest, JDS przygotowuje się potężnie pod tę walkę, to jego życiówka, trenuje z nogeirami, z silvą, trenuje boks intensywnie, obrone przez obaleniami, stójką i zasięgiem, JDS jest o 1 poziom wyżej od velasqueza, zapasy velasquez jest o jeden poziom wyżej, ale obrona przez sprowadzeniami i bjj sa po stornie JDS który na pewno to wykorzysta, i nie bedzie miał problemu ze wstaniem, a to velasquez będzie miał problem z obaleniem, w dodatku velasquez przegral w zapsach z colem konradem, który przegrywał w zapasach z brockiem a brock nie mógł obalić carwina który był obalony przez JDS i nie dał rady obalić JDS.

  Coś czuję że będzie ciężki nokaut na velasquezie, ewentualnie jakaśdługa walka 7 rund, ale atpię aby taka masa wytrzymała chociażby 4 rundy, JDS przed czasem wygra za pewne.

 16. a to velasquez będzie miał problem z obaleniem, w dodatku velasquez przegral w zapsach z colem konradem, który przegrywał w zapasach z brockiem a brock nie mógł obalić carwina który był obalony przez JDS i nie dał rady obalić JDS.

  ROFL Czegoś takiego jeszcze na stronie chyba nie było. Już pomijam fakt, że Lesnar i Konrad startowali w różnych latach w NCAA, ale ta cała układanka niszczy system.

 17. JDS do wszystkich walk trenuje głównie w Champion Team z Luisem Dorea. Zdarza mu się spedzać po kilka tygodni w Rio lub San Diego u braci Nogueira. Tak jak napisał Tens Black House to nie gym, tylko team menadżerski, większość tych zawodników nie trenuje razem.

 18. Coś czuję że będzie ciężki nokaut na velasquezie, ewentualnie jakaśdługa walka 7 rund, ale atpię aby taka masa wytrzymała chociażby 4 rundy, JDS przed czasem wygra za pewne.

   

  może 12 rund będzie????

 19. Go Cigano ! Go Brazil ! 

  Toż to jakiś czas temu byłeś za mniejszym, czyli Cainem.

  Jaram się, ale i tak czuję, że Velasquez rozgniecie go na kawałki, będzie sieczka…

 20. Walka pomiędzy tymi dwoma panami na pewno będzie zacięta i widowiskowa, obaj chcą być na szczycie i zapamiętać się na długi czas w tym sporcie. Niech wygra lepszy!

 21. Ogłaszam, że wraz z pierwszą transmisją gali UFC w national tv, w stacji FOX UFC, a wraz z nim MMA z całego świata, znalazło się w nowej erze. Ta walka natomiast jest najlepszą jaką można sobie wymarzyć dla tak ważnej gali. Primetime tylko to wszystko potwierdza. just caint wait

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.