Transmisja z ceremonii ważenia przed galą UFC on FOX 31: Lee vs Iaquinta 2 na żywo od godziny 00:00. Pełne wyniki wczesnego ważenia można znaleźć TUTAJ.

11 KOMENTARZE

 1. Boże, modlę się żeby Lee doczłapał się do walki z Khabibem. Koszmarny match-up dla Dagestańczyka, więc pewnie nigdy do tego pojedynku nie dojdzie.

 2. Boże, modlę się żeby Lee doczłapał się do walki z Khabibem. Koszmarny match-up dla Dagestańczyka, więc pewnie nigdy do tego pojedynku nie dojdzie.

  Conor też miał być takim match-upem :waldeklaugh:

 3. Conor też miał być takim match-upem :waldeklaugh:

  Nie, Conor ewentualnie mógł mieć argumenty na wygranie, ale nikt nie nazywał go złym match-upem dla Kabooba

 4. Nie, Conor ewentualnie mógł mieć argumenty na wygranie, ale nikt nie nazywał go złym match-upem dla Kabooba

  Dokładnie. Za Lee jako osobą, nie przepadam taki typowy gwiazdorem. Ale poza Fergusonem to chyba jedyny zawodnik lekkiej, który mógłby się postawić Khabibowi. To byłoby interesujące, czy Khabib dał by radę go obalać.

 5. @Szady po tylu latach, przyznaje się: pomimo tego, że byłem za Al'em w ich pierwszej walce po Twojej analizie postawiłem dyszkę na Kevina Lee. Dlatego wtedy przegrałeś ten zakład i straciłeś pieniądze :mamed:

 6. Conor też miał być takim match-upem :waldeklaugh:

  Nie był. Dużo bardziej Khabib był złym match upem dla Conora. Każdy największy fan Conora nawet jesli nie dopuszczał myśli o porażce irlandczyka to z tyłu głowy wiedział, że to ciężka walka w chuj dla niego 😆

  Lee, Tony czy Gejczi jak dla mnie ma większe szanse z Khabibem niż Conor.

 7. Boże, modlę się żeby Lee doczłapał się do walki z Khabibem. Koszmarny match-up dla Dagestańczyka, więc pewnie nigdy do tego pojedynku nie dojdzie.

  Obecnie Khabib byłby faworytem, ale za kilka lat już Keviny Lee tego świata mogą być poza jego zasięgiem. Do tego czasu pewnie myknie na emeryturę.

 8. Boże, modlę się żeby Lee doczłapał się do walki z Khabibem. Koszmarny match-up dla Dagestańczyka, więc pewnie nigdy do tego pojedynku nie dojdzie.

  Mógłbyś coś sklecić o tym na dniach

 9. Nie był. Dużo bardziej Khabib był złym match upem dla Conora. Każdy największy fan Conora nawet jesli nie dopuszczał myśli o porażce irlandczyka to z tyłu głowy wiedział, że to ciężka walka w chuj dla niego 😆

  Lee, Tony czy Gejczi jak dla mnie ma większe szanse z Khabibem niż Conor.

  Jak najchętniej zobaczył bym Khabiba z Gejczim.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.