Charles Oliveira (MMA 25-8, UFC 13-8) potrzebował zaledwie 75 sekund aby poddać Jima Millera (MMA 29-13, UFC 18-12). Brazylijczyk już na początku rundy sprowadził walkę do parteru i tam rozpoczął drogę do zwycięstwa, która przyszła mu z niesamowitą łatwością.

„Do Bronx” odniósł trzecie zwycięstwo z rzędu. W poprzednich starciach kończył Christosa Giagosa oraz Claya Guidę. Oliveira pod szyldem organizacji UFC wygrwał między innymi z Jeremym Stephensem, Myles Jurym czy Wille Brooksem, natomiast przegrywał z Maxem Hollowayem, Anthonym Pettisem czy Ricardo Lamasem.

Dla Millera była to piąta porażka w ostatnich sześciu starciach. Amerykanin jedyne zwycięstwo na przestrzeni ostatnich dwóch lat odniósł w walce z Alexem Whitem. W pozostałych pojedynkach przegrywał z Dustinem Poirierem, Anthonym Pettisem, Francisco Trinaldo czy Danielem Hookerem.

4 KOMENTARZE

  1. Ciekawe jak smakuje zemsta po 8 latach 😀

    Na pewno dobrze, ale to taka niepełnowartosciowa zemsta Oliveira już doświadczony w prime zapewne z Millerem u schyłku kariery.Gdyby obaj w prime walczyli:antonio:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.