31 KOMENTARZE

 1. Niezła dysproporcja gabarytów w main event-cie, Diaz powinien się wstydzić bijąc o tyle mniejszych oponentów.

 2. Mnie najbardziej ciekawi walka Barrego. Bardzo liczę na Pata. Kos dobrze wygladał na ważeniu, będzie ciekawie. Diaz to wygra, utwierdziłem sie tylko w tym widząc różnice gabarytów obu.

 3. Garza i Bermundez wyglądają na przeciw siebie jak starszy i młodszy brat… i to ta sama waga

 4. Mnie najbardziej ciekawi walka Phalpharesa z Belcherem, jeśli Phalphares to wygra to myślę że jest 2 walki od title shota, on może sprawić spiderowi naprawdę problemy, bjj ma na najwyższym poziomie stójkę bardzo poprawił, jak na tą wagę jest fizycznie niemożliwie silny, wygląda jak waga ciężka, a to do cholery jest zaledwie 84 kg, aż dziw bierze jak się na niego patrzy

 5. Biorąc pod uwagę słabe defensywne zapasy Silvy i kosmiczny parter Palharesa to nie wiem czy zwycięstwo Silvy jest oczywiste, to na pewno byłby arcyciekawy pojedynek.

 6. Jak dla mnie Pniak to po Sonnenie jedyny przeciwnik, który jest w stanie realnie zagrozić Pająkowi. Może jeszcze Belfort, ale musiałby wjechać w mistrza bez kompleksów, od pierwszej sekundy, żeby nie dac się mu rozgryźći nastawić celownika.
  winter is comming

 7. Nie dadzą walki o mistrzostwo szybko Palharesowi bo jest nudny i przewidywalny a tego telewizja nie trawi. Pająk jest dużo bardziej medialny bo bije się w głównie w stójce. Pozatym Palhares musi poprawić cardio które starcza mu tylko na niecałe 2 rundy a potem jest spuchnięty.

 8. Nie dadzą walki o mistrzostwo szybko Palharesowi bo jest nudny i przewidywalny a tego telewizja nie trawi

   

  O_O

 9. Sorry za post po poście Malinowsky, taka jest prawda Palhares ma na ostanie 7 walk 6 wygranych z czego porażka z Natem Marquardtem to była szopka. Palhares już dawno powinien dostać walke o mistrzostwo…

 10. Według mnie, w walce Anderson vs Palhares jest 90-10 dla Silvy oczywiście. Mistrz zjechałby go psychicznie ciągłym utrzymywaniem dystansu w stójce w swoim stylu maks. do 3 rundy, potem już „zwyczajna” dominacja Pająka. No chyba, że Pniak „potrenuje” u psychologa, bo on naprawdę ma jakies problemy 🙁 Gdyby nie jego wpadki z Drwalem, czy Marquardtem, to IMO spokojnie dostałby title shota, albo chociaż był w kolejce.
  Pozdrawiam!

 11. Ja bym raczej powiedział, że Palhares to jest jeden z efektowniej walczących zawodników parterowych na świecie. Nie wiem jak można go uznać za nudnego, chyba jedyną opcją jest wydanie osądu zanim się te walki obejrzy.

 12. Aja chetnie zobaczyłbym Palharesa z Hectorem jeśli dali by kubańczykowi walke po przegranym debiucie

 13. Ależ go Palhares zjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!! Nie mogę sie doczekać!! 😀

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.