009_Kyle_Bochniak.0.0
(fot. Esther Lin/MMAFighting.com)

Na 21. gali UFC on FOX, Kyle Bochniak podejmować będzie zwycięzcę drugiego sezonu TUF-a latynoamerykańskiego Enrique’a Barzolę.

Bochniak zadebiutował w UFC w styczniu. Nie poradził sobie jednak z Charlesem Rosą, z którym przegrał przez jednogłośną decyzję. Warto jednak odnotować, że ściągnięto go do tego boju na ostatnią chwilę, po tym jak Augusto „Tanquinho” Mendes doznał kontuzji. Zawodnik o swojsko brzmiącym nazwisku, przed tą porażką miał sześć zwycięstw z rzędu. Wszystkie wygrane zdobył jednak w tylko jednej organizacji: Classic Entertainment and Sports.

Barzola był drugim wyborem Efraina Escudero, który rywalizował z Kelvinem Gastelumem w 2. edycji latynoamerykańskiego TUF-a. Enrique doszedł do finału, w którym pokonał swojego kolegę z zespołu Horacio Gutierreza. Jak do tej pory była to jedyna walka Peruwiańczyka w UFC.

Starcie Kyle’a z Enrique, odbędzie się 27 sierpnia na UFC on FOX 21.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

8 KOMENTARZE

  1. Bochniak jest znany z tego, że walczył z Rosą, który to przegrał z Yairem Rodgriguezem na UFC 188 w Meksyku. Czyli jakaś tam drobna rozpoznawalnośc jest, choć nie tak duża jak Krylova.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.