Page VanZant

Main event gali UFC on Fox 22, która odbędzie się 17 grudnia w Sacramento ustalony! W walce wieczoru tego wydarzenia, w oktagonie naprzeciwko siebie staną Paige VanZant (MMA 7-2) oraz Michelle Waterson (MMA 13-4). 

VanZant wraca do oktagonu UFC po ostatniej, szybkiej wygranej z Bec Rawlings przez TKO po efektownie wyglądającym kopnięciu w głowę. Wcześniej Paige przegrała z Rose Namajunas przez poddanie w piątej rundzie.

Dla Waterson będzie to pierwszy pojedynek w tym roku. Ostatni raz w akcji zaprezentowała się na gali TUF 21 Finale, gdzie wygrała z Angelą Maganą.

Na gali w Sacramento dojdzie także do starcia Mickey’a Galla z Sage’em Northcuttem.

26 KOMENTARZE

 1. Wojna Michelle.
  Rozumiem, że tu stuleja dochodzi do głosu u fanów sympatycznej Paige, ale Waterson jest 2 poziomy wyżej, jeśli chodzi o MMA.
  Podobnie jak Sage > Gall, miłośnicy zakładów mogą gruuubo wchodzić w Waterson+Northcutt

 2. oglądalność main eventu w grupie wiekowej 18-35 pewnie będzie wynosić 99,9%:lizoremotmaly2:

  #stulejka:mamed:

 3. MysticBęben

  Wojna Michelle.
  Rozumiem, że tu stuleja dochodzi do głosu u fanów sympatycznej Paige, ale Waterson jest 2 poziomy wyżej, jeśli chodzi o MMA.

  Zgadza się. Waterson, jeśli zacznie częściej walczyć, wejdzie do ścisłej czołówki tej wagi. Poza tym jest też fajniejszą laseczką 😉

 4. Widocznie chcą w UFC zeswatać Paige z Sagem bo kolejny raz zestawiają ich na tej samej gali, a to takie dzieci UFC. Cóż, kolejna ładna walka, szkoda trochę szkód powstałych po walce na twarzy zawodniczek. Paige zaskoczyła ostatnio tym TKO, ale nie znam zbyt dobrze Michelle więc nie wiem jaki to typ testu umiejętności VanZant. Przyznam, że po laniu od Rose myślałem, że Paige na dobre wycofa się z MMA jako czynna zawodniczka, a tu dalej stara się walczyć.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.