Powyżej konferencja prasowa po gali UFC on FOX 14: Gustafsson vs. Johnson.

17 KOMENTARZE

 1. Po tej gali nigdy nie zapomnę płaczącego Gustafssona. Źle było patrzeć jak twardziel wagi półciężkiej został pozbawiony możliwości realizacji marzenia o pasie UFC. A wszystko to działo się na oczach tysięcy fanów Szweda w jego ojczyźnie. I do tego ten obraz przed oczami jak Rumble zadaje ciosy, a Maulerowi lata główka jak marionetce. Przegrana na punkty mniej by bolała.

 2. konferencja po gali – 10 minuta pytanie Mroza do Gusa – OMG. #facepalmemotka

 3. baju

  konferencja po gali – 10 minuta pytanie Mroza do Gusa – OMG. #facepalmemotka

  Pewnie tak się skupił na utrzymaniu kontaktu wzrokowego, że zapodział gdzieś notes i chuj bombki strzelił z pytaniami.

 4. Kurwa @baju , jestem tak zażenowany, że aż mi wstyd. Dawaj następnym razem ostrzeżenia, przed tak hardkorywymi materiałami 🙁

 5. baju

  konferencja po gali – 10 minuta pytanie Mroza do Gusa – OMG. #facepalmemotka

  Takie pytanie w momencie gdy co najmniej 3-4 europejczyków ma realne szanse na pas.
  [​IMG]

 6. Może jebnął tym pytaniem bo popatrzył na starą stronę w notesiku? #notesikpolskiegoariela

 7. Przecież Mrozu jak zadaje pytanie to sam za bardzo nie wie o co pyta, a jak zawodnik stara się pojąć o co mu chodzi to przy próbie wyjaśnienia już nikt nie wie co się dzieje. Nie rozumiałem nigdy zachwytów nad milionem jego wywiadów, które są tak chaotyczne, że mam problem z wysłuchaniem ich do końca. Najbardziej irytujące jest jego wazeliniarstwo/śliskość jak w wywiadze z Silvą gdzie tłumaczył się, że w sumie nie oglądał zbytnio walki i nie ma do końca zdania, czy on czy Strus powinien wygrać. Innym przykładem ostatni wywiad z Manuwą, gdzie mamy dialog ( nie dokładnie taki)
  Mrozu – życzę ci powodzenia w walce z Jankiem
  Manuwa- przestań przecież wiem, że będziesz kibicował swojemu i nie mam ci tego za złe …
  – Mrozu zaczyna się tłumaczyć .

 8. Chcę więcej Amirkhaniego. Może nawet nie walczyć, niech tylko na konfy przychodzi.

 9. Hahah co ten Fin, w zachowaniu taki McGregor klasy B. Zawsze jak się odzywał to miałem banana na twarzy. Obok Nikity, mój ulubiony zagraniczny zawodnik.

 10. Makwan Amirkhani ma potencjał by zostać prawdziwą (może na razie – europejską) gwiazdą MMA, oby tylko umiejętności szły w parze z osobowością. Naprawdę pocieszny koleś, Gegard miał tam niezłą polewę.

 11. Mrozu "dałeś dupy" i kropka…
  Zrobiłeś nam niezłą reklame polskiego dziennikarza… Dobrze, że Tidżej nie próżnował przed galą. Może zapomną o tym incydencie i skupią się na tych "dobrych rzeczach" i wymarzą to swojej pamięci

 12. Ten Makwan to mi na „homo” wyglądał. Tak apetycznie patrzył na Gegarda 😉 Widzę przyszłośc po tej konfie, chyba że Dana nie będzie zainteresowany Finlandią…

 13. bez przesady nie takie żenujące pytania lecą na konfach od "hamerykańskich" dziennikarzy

 14. No widać, że w porządku gośćiu z Makwana. Zwrócił na siebie uwagę, także nic tylko czekać na dalsze występy.

 15. Rumble wydaje się mega sympatyczny i rozgarnięty. Po tej konfie zostałem jego fanem.
  P.S. Fajnie się odciął bonesowi za Gusa:D

 16. Tu się robi jakaś sekta wyznawców roksów. Dajcie wszyscy luz Morozowskiemu. Żenuje mnie niskich lotów polewka z niego, którą niestety stymulują niektórzy redaktorzy. W tej sytuacji pytania były ok, zwłaszcza pytanie o godziny gal w Europie.

  Żeby była jasność, pierwszą polską stroną o mma jest dla mnie ta strona, ale drugą strona Morozowskiego. Choć rocksi sporo stracili na odejściu Kowalika i odsunięciu się imho najlepszego w redakcji Wojka. Morozowski za to robi coraz lepszą robotę i często zadaje pytania, których tu nie usłyszymy, bo redaktorzy chcą bardzo pozostać super kumplami z zawodnikami.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.