chas_skelly
(fot. Dave Mandel/Sherdog.com)

Dwa starcia zostały dziś ogłoszone przez UFC. Hacran Dias zmierzy się z Chasem Skellym na UFC Fight Night 70, a Pat Holohan z Vaughanem Lee na UFC Fight Night 72.

Hacran Dias (MMA 22-3-1) wygrał połowę ze swoich czterech walk w UFC – w debiucie oraz ostatni bój z Darrenem Elkinsem (MMA 18-5). Wcześniej zaliczył osiem zwycięstw z rzędu na galach w swym rodzinnym kraju, Brazylii. Teraz zmierzy się z Chasem Skellym (MMA 14-1). Zawodnik ten od 2009 do 2013 roku wygrał 11 walk – w tym jedną w Bellatorze – co zapewniło mu kontrakt z największą organizacją MMA na świecie. W debiucie Skelly przegrał większościową decyzją, po wyrównanym starciu, z Mirsadem Bekticem (MMA 9-0). Od tego czasu Chas zdołał wygrać trzy walki, kolejno z Niinimakim, Soriano oraz Alersem. Pojedynek tych dwóch zawodników przewidziany jest na UFC Fight Night 70, które odbędzie się 27 czerwca w Hollywood, Florydzie.

W drugim zestawieniu, Patrick Holohan (MMA 11-1-1) podejmować będzie Vaughana Lee (MMA 14-10-1). Pat jest po zwycięstwie nad Shanem Howellem (MMA 13-9), które zaliczył w lutym. Vaughan natomiast przychodzi do tej konfrontacji po porażce z Iurim Alcantarą (MMA 31-6, 1NC). Zawodnik ten od czasu debiutu w organizacji Dany White’a, walczy w kratkę. Starcie Holohana z Lee, przewidziane jest na UFC Fight Night 72 – gala ta odbędzie się 18 lipca w Glasgow, Szkocji.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.