Pojedynek w kategorii muszej kobiet pomiędzy Paige VanZant (MMA 7-4), a Rachael Ostovich (MMA 4-4) został dodany do rozpiski pierwszej gali UFC na platformie ESPN+. Wydarzenie odbędzie się 19 stycznia w Brooklynie.

Paige VanZant powróci do oktagonu po ponad rocznej przerwie spowodowanej złamaniem ręki. VanZant w swoim ostatnim występie przegrała z Jessicą-Rose Clark przez jednogłośną decyzję. Dla 24-letniej Amerykanki był to debiut w kategorii muszej. Bilans VanZant w UFC wynosi 4-3, jednak w ostatnich dwóch pojedynkach musiała uznać wyższość swoich rywalek. Ostatnie zwycięstwo odniosła w sierpniu 2016 roku z Bec Rawlings.

Dla Ostovich będzie to trzecia walka w UFC. Rachael była uczestniczką 26 sezonu The Ultimate Fighter, który miał na celu wyłonienie pierwszej mistrzyni w dywizji muszej. Amerykanka odpadła z programu w ćwierćfinale, jednak mimo wszystko udało jej się podpisać kontrakt z UFC. W swoim debiucie w oktagonie pokonała Karine Gevorgyan, a po raz ostatni walczyła w lipcu na gali TUF 27 Finale, gdzie przegrała z Montaną De La Rosą.

2 KOMENTARZE

  1. Ale bym je zrobił strasznie. Najlepiej obie na raz , żeby domagały się kindybała. :werdum:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.