https://www.youtube.com/watch?v=wXp3ze-bCiI

Darmowa walka przed galą UFC Fight Night 138 w Moncton, na której Anthony Smith zmierzy się z Volkanem Oezdemirem. Zobacz jak w przeszłości Amerykanin poradził sobie z legendarnym Mauricio „Shogunem” Ruą.

14 KOMENTARZE

 1. Tak samo jak powyżej – wszedłem tu tylko po to, żeby napisać jak smutno mi jest jak się na to patrzy 🙁

 2. Serca nie mają, pokazali by Ko na Lombardzie, Evansie a nie Shogunie

  Ze smutkiem się patrzy jak Shogun dostaje taki wpierdol.

  Tak samo jak powyżej – wszedłem tu tylko po to, żeby napisać jak smutno mi jest jak się na to patrzy 🙁

  Nawet nie włączyłem. Myślałem, że trololo, a tu serio jakiś Smith! najebal Shoguna :jon:

  Na czas i kontuzje nie ma mocnych,dopadną wkońcu każdego.Z tym,że 95%fighterów odchodzi poprostu w niebyt bez żadnych osiągnięć,z niespełnionymi ambicjami,jako jedni z wielu.Maurycy zaś to niezaprzeczalna legenda,człowiek-inspiracja,jeden z najlepszych na świecie w swoim fachu.Ja pierdola,jak ja bym w wieku 23lat(!)był najlepszym zawodnikiem na świecie w swojej wadze to bym pewnie miał wyłożone na wszystko.A ten jebaniec poszedł se do ufc,walczył w kratke,na pół gwizdka wciąż trapiony kontuzjami i ograniczony zasadami,zakończył"moczida era"i zdobył tam mistrzostwo.On już naprawde nie musi nic nikomu udowadniać.Mimo iż jego czas nadszedł już dawno to niech robi co chce,widac ze ma to we krwi.

 3. Dzięki Shogunowi zainteresowałem się MMA wiele lat temu, w swoim prime to by porobił takiego Smitha jak dziecko, na zawsze w sercu.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.