Moskiewska karta UFC Fight Night 136 doczekała się kolejnego zestawienia. Powracający po rocznej przerwie Rustam Khabilov (22-3) zmierzy się wtedy z Kajanem Johnsonem (23-12). Pojedynek odbędzie się w kategorii lekkiej.

Tygrys z Rosji walczy pod banderą UFC od 2012 roku. W ciągu sześciu lat udało mu się stoczyć dziesięć pojedynków, z czego tylko dwie nie poszły po jego myśli. Aktualnie Rosjanin może poszczycić się imponującą serią pięciu zwycięstw z rzędu. Warto wspomnieć, że pierwotnie do walki z Kanadyjczykiem Jonhsonem miało dojść na marcowej gali UFC Fight Night 127 w Londynie, jednak Tiger musiał wycofać się z niej na skutek kontuzji kolana.
Dla Ragina pojedynek w stolicy Rosji będzie szansą na powrót na zwycięski szlak. Ostatnią, świeżą jeszcze porażkę zadał mu rodak jego przyszłego rywala, Islam Makhachev (16-1). Wcześniej Kanadyjczyk miał na swoim koncie cztery zwycięstwa z rzędu.

UFC Fight Night 136 odbędzie się 15 września w Moskwie. W walce wieczoru Mark Hunt (13-12) skrzyżuje rękawice z Alexeyem Oleinikiem (56-11), natomiast prawdopodobnie w drugiej najważniejszej walce wieczoru wystąpi Polak Jan Błachowicz (22-7) w starciu z powracającym do UFC Nikitą Krylovem (24-5).

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.