Khabib Nurmagomedov: UFC musi zwracać uwagę na naszych zawodników

Khabib Nurmagomedov skrytykował promocję gali UFC Petersburg. Dagestańczyk zapytany o powrót UFC do Rosji zdecydowanie narzekał na medialność wydarzenia, ale także na to, że Amerykański gigant nie poświęcił odpowiedniej uwagi zawodnikom ze wschodu.

Wydaje mi się, że na tym wydarzeniu są ci sami ludzie i te same media co na poprzedniej gali w Moskwie. Oczywiście fani UFC oglądają tę galę, ale myślę, że większość z nich nawet nie wie, że jest ona w Rosji. 20 kwietnia Magomed Mustafaev otrzymał nowego rywala Rafaela Fizieva, nikt nie wie o tej walce. Dlaczego by tego nie pokazać i nie promować?

Dagestański orzeł wspomniał także o gali w Moskwie, wymienił nazwiska takie jak: Taisumov, Khabilov, Ahkmedov. Według niego zawodnicy nie otrzymali szansy na promocję swoich pojedynków.

Na pierwszej gali walczyli Mairbek Taisumov, Rustam Khabilov i Omari Ahkmedov. Taisumov był na fali 5 zwycięstw, Khabilov miał kilka zwycięstw, ale nawet nie dostali szansy na uczestniczenie w konferencjach, czy innego rodzaju promocjach. Nikita Krylov dostał taką szansę, a przecież wracał po wylocie, Petr Yan także brał udział w promocji. Myślę, że w UFC powinna być inna polityka, muszą zwrócić uwagę na naszych zawodników.

Gala UFC on ESPN+ 7 będzie drugą galą zorganizowaną w Rosji. Start 20.04.2019 o godzinie 16:00 do 22:00 na Polsat Sport Fight, 16:00-19:00 Polsat Sport News, 20:00-22:00 Polsat Sport. Rozpiskę znajdziesz tutaj.

1 KOMENTARZ

  1. Nie promuje bo sami się też nie promują, to niestety medialne ogóry. Oczywiście ma ból dupki o Nikite bo ten jest ukraincem ale prawda jest taka, że jest bardziej rozpoznawalny od kolesia, który walczy z końcem. Jeżeli Rosja taka wielka, potężna, 100 milionów i w ogóle to pewnie ppv się sprzeda lepiej niż te z konurem, po co promować

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.