Khabib Nurmagomedov: UFC musi zwracać uwagę na naszych zawodników

Khabib Nurmagomedov skrytykował promocję gali UFC Petersburg. Dagestańczyk zapytany o powrót UFC do Rosji zdecydowanie narzekał na medialność wydarzenia, ale także na to, że Amerykański gigant nie poświęcił odpowiedniej uwagi zawodnikom ze wschodu.

Wydaje mi się, że na tym wydarzeniu są ci sami ludzie i te same media co na poprzedniej gali w Moskwie. Oczywiście fani UFC oglądają tę galę, ale myślę, że większość z nich nawet nie wie, że jest ona w Rosji. 20 kwietnia Magomed Mustafaev otrzymał nowego rywala Rafaela Fizieva, nikt nie wie o tej walce. Dlaczego by tego nie pokazać i nie promować?

Dagestański orzeł wspomniał także o gali w Moskwie, wymienił nazwiska takie jak: Taisumov, Khabilov, Ahkmedov. Według niego zawodnicy nie otrzymali szansy na promocję swoich pojedynków.

Na pierwszej gali walczyli Mairbek Taisumov, Rustam Khabilov i Omari Ahkmedov. Taisumov był na fali 5 zwycięstw, Khabilov miał kilka zwycięstw, ale nawet nie dostali szansy na uczestniczenie w konferencjach, czy innego rodzaju promocjach. Nikita Krylov dostał taką szansę, a przecież wracał po wylocie, Petr Yan także brał udział w promocji. Myślę, że w UFC powinna być inna polityka, muszą zwrócić uwagę na naszych zawodników.

Gala UFC on ESPN+ 7 będzie drugą galą zorganizowaną w Rosji. Start 20.04.2019 o godzinie 16:00 do 22:00 na Polsat Sport Fight, 16:00-19:00 Polsat Sport News, 20:00-22:00 Polsat Sport. Rozpiskę znajdziesz tutaj.

18 KOMENTARZE

 1. Na pierwszej gali walczyli Mairbek Taisumov, Rustam Khabilov i Omari Ahkmedov. Taisumov był na fali 5 zwycięstw, Khabilov miał kilka zwycięstw, ale nawet nie dostali szansy na uczestniczenie w konferencjach, czy innego rodzaju promocjach. Nikita Krylov dostał taką szansę, a przecież wracał po wylocie, Petr Yan także brał udział w promocji. Myślę, że w UFC powinna być inna polityka, muszą zwrócić uwagę na naszych zawodników

  Czyli ból srania, że Rosjanie i Ukraińcy brali udział w promocji, a muslimy z rosyjskim obywatelstwem nie?

 2. Czyli ból srania, że Rosjanie i Ukraińcy brali udział w promocji, a muslimy z rosyjskim obywatelstwem nie?

  Tak.

 3. O co on się znowu sra? Sam mówił, że Rosja 100 milionów, Irlandia 5 milionów, nie czuję się już Rosjaninem? Peter i Nikita to przecież jego ziomki.

 4. O co on się znowu sra? Sam mówił, że Rosja 100 milionów, Irlandia 5 milionów, nie czuję się już Rosjaninem? Peter i Nikita to przecież jego ziomki.

  Jakie ziomki?  Peter to normalny rosjanin a Nikita ukrainiec. Zwykli mozliwe ze prawoslawni ludzie. Kebab to roszczeniowy brodaty muslim, ktory bardziej wyglada jak imigrant z Syrii niz rosjanin.

 5. *BREAKING NEWS*

  Co na ten temat sądzi sam Vladimir Putin?

  :razz:utinlaugh:

  Putin pokazal mu gdzie jego miejsce

 6. Putin pokazal mu gdzie jego miejsce

  Putin specjalnie to zrobił. Podczas tego meczu i Kabib i Conor byli na stadionie. Wbił szpilkę bo dzieli Rosjan na rodowitych i ziemie podległe m.in. Dagestan.

 7. Putin specjalnie to zrobił. Podczas tego meczu i Kabib i Conor byli na stadionie. Wbił szpilkę bo dzieli Rosjan na rodowitych i ziemie podległe m.in. Dagestan.

  No raczej nie było tam przypadku, tak samo z tym telefonem od Putina po walce, jak mu pogratulował, aż się Khabib pochwalił na konferencji…Manipulują nimi jak dziećmi. Tak jakby Putin nie wiedział dlaczego tak chcą się wybić w sporcie, sztukach walki…

 8. No raczej nie było tam przypadku, tak samo z tym telefonem od Putina po walce, jak mu pogratulował, aż się Khabib pochwalił na konferencji…Manipulują nimi jak dziećmi. Tak jakby Putin nie wiedział dlaczego tak chcą się wybić w sporcie, sztukach walki…

  trzeba trzymac ich krotko, inaczej nie da rady

  Dagestan, Czeczenia tam radykalow cala masa, a do nas ich wpuszczaja tabunami

 9. Nie promuje bo sami się też nie promują, to niestety medialne ogóry. Oczywiście ma ból dupki o Nikite bo ten jest ukraincem ale prawda jest taka, że jest bardziej rozpoznawalny od kolesia, który walczy z końcem. Jeżeli Rosja taka wielka, potężna, 100 milionów i w ogóle to pewnie ppv się sprzeda lepiej niż te z konurem, po co promować

 10. Nie będziesz, kozi pastuchu, trzymający własną starą pod ręcznikiem, mówił najjaśniejszemu panu Danie kogo ma pokazywać.

 11. 20 kwietnia Magomed Mustafaev otrzymał nowego rywala Rafaela Fizieva, nikt nie wie o tej walce. Dlaczego by tego nie pokazać i nie promować?

  A kogo to kurwa interesuje? Gość, który w ostaniej walce (w 2016r!) dostał wpierdol od Lee vs nikomu nieznany debiutant. No cały świat MMA powinien tym żyć :korwinstupid:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.