Kanadyjski portal CorusSports.com informuje, że władze UFC reprezentowane przez Lorenzo Fertitę i Marca Ratnera doszły do porozumienia z Komisją zajmującą się regulowaniem MMA w Quebecu (RACJ). Gala odbędzie się tak jak planowano 18 kwietnia, według zasad UFC z jednym wyjątkiem: zabronione będzie deptanie. Według BloodyElbow negocjacje były bardzo trudne, komisja zrezygnowała ze swoich zmian w przepisach dopiero wtedy kiedy UFC zaczęło przenosić galę do Las Vegas. Więcej wyjaśni się po konferencji prasowej, którą zapowiedziało RACJ.

8 KOMENTARZE

  1. Zabronione będzie deptanie? Przecież stompować w UFC nie wolno, chyba że chodzi o footstompy, może ktoś to wyjaśni bo nie rozumiem o co biega?

  2. Ale się kurde uczepili, chyba dla samej zasady, że UFC ma iść też na jakieś ustępstwo.
    Taki dobry biznes dla miasta a uparte buraki z biurokracji jeszcze by doprowadziły do zwinięcia się UFC do Vegas. W ogóle to RACJ ma widać niekompetentnych ludzi skoro tyle gal MMA się u nich odbyło a oni wyczaili dopiero niedawno, jak wyglądają miejscowe przepisy w tym względzie.i mimo namów uch nie zmienili.

  3. Damn….UFC jest zbyt male dla shoguna:)Chlopak nie wykarze 100% swoich mozliwosci:)Chociaz szczerze mowiac nie chcial bym widziec deptanej twarzy Chucka…

  4. „[…]komisja zrezygnowała ze swoich zmian w przepisach dopiero wtedy kiedy UFC zaczęło przenosić galę do Las Vegas” -to jest doprawdy przezabawne…ciekawe co chcieli osiągnąć przez robienie takiego zamieszania akurat przed UFC 97,jakby nie można było wspomnianych zmian wprowadzić po gali (jeśli naprawdę uważają to za konieczne).

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.