UFC 300

Zdaniem Alexandra Volkanovskiego, który aż trzykrotnie mierzył się z Maxem Hollowayem, Justin Gaethje ma większe szanse na zwycięstwo w pojedynku tych dwóch na UFC 300. „Volk” uważa ponadto, że Gaethje może naruszyć legendarną już, tytanową szczękę Hollowaya.

Na jubileuszowej UFC 300 w kwietniu w drugiej walce wieczoru obejrzymy starcie o pas BMF (Najgroźniejszego Sk******na) – Justin Gaethje vs Max Holloway. Mistrz dywizji piórkowej, Alexander Volkanovski, który trzykrotnie w swojej karierze triumfował nad Hollowayem, poddał tę walkę swojej analizie:

Ekscytująca walka. Fajna. Czekam na nią z ciekawością. Gaethje – znamy jego styl. Będzie próbował trafić w podbródek i to mocno. Wkłada w to wszystkie siły. Wciąż jest zachowawczy, ale wyprowadza mocne ciosy.

Wiem, że Max dobrze przyjmuje ciosy, ale jednocześnie jest na tyle ostrożny, że musisz mieć dobrą strategię, żeby go trafić. Odkryte cepy nie mają szans trafić kogoś takiego, jak Max. Ale Justin Gaethje jest bardziej zachowawczy. To nie jest tak, że rzuca wyłącznie bomby.

Doświadczony w walkach z Hollowayem Volkanovski (panowie przewalczyli razem 15 rund) dobrze wie, że Max jest wytrzymały, ale Justin Gaethje w wadze lekkiej reprezentuje nieco inny poziom mocy:

Szczęka Maxa jest legendarna. Wierzcie mi, próbowałem naruszyć jego cholerną szczękę dosyć długo. Jeśli ktokolwiek może to uczynić, to ktoś taki, jak Gaethje – w cięższej wadze, przykładający 110% do swoich ciosów.

Zawsze wiadomo, że Max będzie w walce do końca, a pokazał się w ostatnich walkach z bardziej wszechstronnej strony, używał więcej narzędzi. Będzie ciekawie. Naprawdę nie mogę się doczekać. Jeśli miałbym wskazać zwycięzcę, raczej postawiłbym na Gaethjego, ale nie będzie to dominacja. Myślę, że Max również ma spore szanse.

Gala UFC 300 nadchodzi 13 kwietnia w Las Vegas. Wciąż nie znamy walki wieczoru tego historycznego wydarzenia, natomiast Dana White zdradził, że galę otworzy pojedynek dwóch byłych mistrzów – Deiveson Figueiredo vs Cody Garbrandt.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

3,005 komentarzy 3,090 polubień

Zdaniem Alexandra Volkanovskiego, który aż trzykrotnie mierzył się z Maxem Hollowayem, Justin Gaethje ma większe szanse na zwycięstwo w pojedynku tych dwóch na UFC 300. „Volk” uważa ponadto, że Gaethje może naruszyć legendarną już, tytanową szczękę Hollowaya. Na jubileuszowej UFC 300 w kwietniu w drugiej walce wieczoru obejrzymy starcie o pas BMF (Najgroźniejszego Sk******na) – […]

Odpowiedz polub

click to expand...