Conor McGregor

Ostatnio prezes UFC Dana White ogłosił trzy pierwsze zestawienia na jubileuszową galę UFC 300, nadchodzącą w kwietniu. Choć na następne wieści z tej kategorii będziemy musieli poczekać do przyszłego roku, pojawiły się spekulacje na temat prawdziwie gwiazdorskiej walki wieczoru.

UFC 300 odbędzie się 13 kwietnia 2024 roku w Las Vegas. Nie jest tajemnicą, że federacja od dawna przygotowuje kartę walk na tę wielką galę, planując zapewnić fanom prawdziwe widowisko. Od równie dawna fani przypuszczali, że to na UFC 300 doczekają się powrotu irlandzkiej supergwiazdy – Conora McGregora. Nadzieje rozwiał nieco trener Conora, który niedawno zdradził, że UFC chce zakontraktować go na lipiec 2024.

Niemniej jednak nadzieje ponownie urosły, kiedy na mediach społecznościowych pojawiły się kolejno dwa tajemnicze posty ze strony dwóch dawnych rywali – Nate’a Diaza i Conora McGregora:

Nadszedł czas

Najwspanialsza walka w UFC wszech czasów. Obok kilku innych posiadanych wyróżnień.

Nate Diaz zasugerował zatem fanom, że można spodziewać się pewnych ruchów z jego strony w najbliższym czasie. Conor McGregor z kolei podał dalej post z oficjalnego konta UFC na portalu X (wtedy jeszcze Twitter), który ogłaszał walkę Nate Diaz vs Conor McGregor 2 najlepszą walką w historii UFC zdaniem fanów.

Choć oczywistym jest, że mógł być to zbieg okoliczności lub po prostu celowe robienie szumu bez powodu, warto zauważyć, że praktycznie w tym samym czasie Dana White ogłosił pierwsze trzy walki gali UFC 300. W przypadku wpisu Conora wymowne może być też to, że udostępnił post z 2018 roku, którego musiał się zapewne naszukać w przestrzeni internetowej.

Tak jak wspomniałem, są to czyste spekulacje. Bez wątpienia jednak wszyscy fani z radością przyjęliby wieści o tak znakomitym starciu na jubileuszowej UFC 300. Na potwierdzenie lub obalenie tej teorii będziemy wyczekiwać początkiem 2024 roku.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.