Krótkie wideo ze wspólnego treningu byłej mistrzyni UFC Joanny Jędrzejczyk i byłego podwójnego mistrza organizacji KSW Mateusza Gamrota w American Top Team. Lekki trening jak napisała „JJ” został przeprowadzony po dwóch godzinach solidnych zapasów.

View this post on Instagram

🇵🇱. A po dwóch godzinach solidnych zapasów czas na walkę z cieniem z @mateusz_gamrot podwójnym mistrzem @ksw_mma !🏆🏆 My Polacy chyba nigdy nie mamy dość.😂😎 Dobrze, że jesteś z powrotem z nami w ATT, Gamer.🙋🏻‍♀️ Czekacie na kolejna walkę Mateusza?🤗 Czas teraz odpocząć, bo za 2,5h kolejny, i to już 3 trening dzisiaj.😰 Po dwóch treningach porannych mam spalonych 1401 kcal i łącznie 2h42m treningu💥🙈🙉🙊 Jazdaaa!🚀 🇺🇸. And after two hours of solid wrestling it's time for shadow boxing with the KSW double Champ @mateusz_gamrot !🏆🏆 We, the Polish people, probably never get enough.🤣😎 It's good that you are back with us in ATT @mateusz_gamrot 🙋🏻‍♀️ Are you waiting for another Gamer’s fight?🤗 Now it’s time to rest, cuz in 2.5h another training is waiting for me, and it’ll be the third one today.😰 After two training sessions in the morning, I have burnt 1401 kcal and done a total of 2h42m of training.💥🙉😄🙈 Lets GO!🚀 💙 @americantopteam 👸🏻 #attnation #americantopteam #polishfighter #polishfighters #mma #wmma #shadowboxing #funpart #hardworke#hardwork

A post shared by Joanna Jedrzejczyk (@joannajedrzejczyk) on

Zobacz również:

 

 

Poniżej krótkie wideo z treningu bokserskiego Joanny na świeżym powietrzu

39 KOMENTARZE

 1. Kurcze gdyby Gamrot rozjebał francuza w krs1 i odszedł do UFC to naprawdę zacząłbym mu bardzo kibicować. Ale chyba mała szansa na takie rozwiązanie.

  PS ale kurdupel w tle:jarolaugh:

 2. Weili robi ich obydwoje na jednej gali

  Chyba w szachy, jak Asia obroniła obalenia Gamrota to Chinka jej nawet nie obali Khabib v2

 3. Kurcze gdyby Gamrot rozjebał francuza w krs1 i odszedł do UFC to naprawdę zacząłbym mu bardzo kibicować. Ale chyba mała szansa na takie rozwiązanie.

  PS ale kurdupel w tle:jarolaugh:

  Podobno szykuje się do fame mma 7 z mini majkiem:bayan::bayan:

 4. gamer to ten co sie boi zejsc do wagi króla SALADINA PARNASE ?

  Fajnie, że kibicujesz czarnemu Francuzowi o imieniu arabskiego władcy (nawet nazywasz go królem:korwinwhat:) a szydzisz z Polaka, zawodnika który się rozwija, jest młody i dobrze walczy. Ahhh to postępowe myślenie. :iamdone:

 5. Fajnie, że kibicujesz czarnemu Francuzowi o imieniu arabskiego władcy (nawet nazywasz go królem:korwinwhat:) a szydzisz z Polaka, zawodnika który się rozwija, jest młody i dobrze walczy. Ahhh to postępowe myślenie. :iamdone:

  :waldeklaugh:

 6. Słabe jest to, że jeszcze rok temu Gamrot na luzie dostałby się do UFC, a teraz rekrutacja zamknięta i dupa.

  W życiu nie uwierzę w jakiś brak miejsca na rosterze dla niepokonanego, mistrza dwóch kategorii, zawodnika nr 1 w Europie. Dla takiego UFC mogłoby zwolnić jakichś 2 ananasów z ogona dywizji i już. Tu o co innego musi chodzić, reszta to ściema

 7. Fajnie, że kibicujesz czarnemu Francuzowi o imieniu arabskiego władcy (nawet nazywasz go królem:korwinwhat:) a szydzisz z Polaka, zawodnika który się rozwija, jest młody i dobrze walczy. Ahhh to postępowe myślenie. :iamdone:

  A może po prostu nie lubi Gamrota? Też kibicuję czarnemu Francuzowi. To, że jeździ do USA to jeszcze nic nie znaczy. Materla też jeździł do AKA, a jak co do czego przyszło to został w KRS1

 8. A może po prostu nie lubi Gamrota? Też kibicuję czarnemu Francuzowi. To, że jeździ do USA to jeszcze nic nie znaczy. Materla też jeździł do AKA, a jak co do czego przyszło to został w KRS1

  Jak można nie lubić Gamrota nie rozumiem.

 9. Fajnie, że kibicujesz czarnemu Francuzowi o imieniu arabskiego władcy (nawet nazywasz go królem:korwinwhat:) a szydzisz z Polaka, zawodnika który się rozwija, jest młody i dobrze walczy. Ahhh to postępowe myślenie. :iamdone:

  Saladyn był Kurdem.

 10. W życiu nie uwierzę w jakiś brak miejsca na rosterze dla niepokonanego, mistrza dwóch kategorii, zawodnika nr 1 w Europie. Dla takiego UFC mogłoby zwolnić jakichś 2 ananasów z ogona dywizji i już. Tu o co innego musi chodzić, reszta to ściema

  Ja myślę, że nie ufają już kowalikowi. Napchał tyle ogórów to UFC, że obawiają się po prostu bezsensownego angażu kolejnego ze stajni kowalika.

 11. Ja myślę, że nie ufają już kowalikowi. Napchał tyle ogórów to UFC, że obawiają się po prostu bezsensownego angażu kolejnego ze stajni kowalika.

  To Kowalik jest jego menago? Może, ale na tym to przecież polega, co chwilę są takie angaże bo jak inaczej wyłuskać te perełki z pośród wszystkich zawodników na świecie? Są angaże i odsiew, a taki Gamrot ma już konkretne papiery przynajmniej na angaż.

 12. To Kowalik jest jego menago? Może, ale na tym to przecież polega, co chwilę są takie angaże bo jak inaczej wyłuskać te perełki z pośród wszystkich zawodników na świecie? Są angaże i odsiew, a taki Gamrot ma już konkretne papiery przynajmniej na angaż.

  Tak, Kowalik zajmuje się angażem Gamrota w UFC. Podczas ostatniego podcastu Jurasa powiedział to wprost, że puki co nie chcą Gamrota pomimo tego, że jest prospektem i gwiazdą w Europie. Ale innych kontraktują..

 13. W życiu nie uwierzę w jakiś brak miejsca na rosterze dla niepokonanego, mistrza dwóch kategorii, zawodnika nr 1 w Europie. Dla takiego UFC mogłoby zwolnić jakichś 2 ananasów z ogona dywizji i już. Tu o co innego musi chodzić, reszta to ściema

  To tylko pokazuje pozycje KSW i znaczenie ich pasków od spodni w prawdziwym świecie, a nie wymaginowanej krainie, pełnej poklepywaczy plecków.

 14. Słabe jest to, że jeszcze rok temu Gamrot na luzie dostałby się do UFC, a teraz rekrutacja zamknięta i dupa.

  A czym niby się różni zeszły rok od obecnego? Już wtedy UFC było zapchane. Kiedy ostatnio Żmija wepchnął kogoś do UFC?

 15. A czym niby się różni zeszły rok od obecnego? Już wtedy UFC było zapchane. Kiedy ostatnio Żmija wepchnął kogoś do UFC?

  Ostatni angaż to chyba Oleksiejczuk?

 16. A może po prostu nie lubi Gamrota? Też kibicuję czarnemu Francuzowi. To, że jeździ do USA to jeszcze nic nie znaczy. Materla też jeździł do AKA, a jak co do czego przyszło to został w KRS1

  Ja tam tez jakoś nie przepadam za Gamrotem (choć doceniam jego umiejętności). Fajnie mi się ogląda Saladina. Drażnią mnie po prostu takie głupkowate wpisy typu: "nie wiem kto to Gamer, Francuz król" Co to ma wnosić do dyskusji? W pojedynku Gamrot vs Parnase będę kibicować Polakowi. Prawie zawsze kibicuje Polakom chyba, że któryś naprawdę mnie wkurzy.

 17. @GupiRyj dałem lajki, bo dobrze mówisz, choć nawet nie wiem z kim dyskutujesz. :fjedzia:

  Błogosławiona opcja ignore:) nie kumalem o co chodzi gdy ludzie dyskutowali z famemma.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.