Odliczanie do gali UFC 231, która odbędzie się już w ten weekend w Kanadzie. Wystąpią wtedy m.in. Max Holloway w pojedynku z Brianem Ortegą. Do tego Joanna Jędrzejczyk będzie miała okazję zdobyć drugi tytuł mistrzowski UFC w walce z Valentiną Shevchenko.

4 KOMENTARZE

  1. ja tam juz na embedded czekam, ciekawe czy aska cos odjebie do soboty, czy jednak zmiana strategii na kulturalna?

  2. ja tam juz na embedded czekam, ciekawe czy aska cos odjebie do soboty, czy jednak zmiana strategii na kulturalna?

    oczywiście, że zmiana strategii, tym bardziej, że to nie ona musi promować walkę, bo to robota Szewczenko w tym przypadku, skoro jest po lewej stronie plakatu 😆 przecież blondyna powiedziała, że ta kategoria to jej "terytory".

  3. oczywiście, że zmiana strategii, tym bardziej, że to nie ona musi promować walkę, bo to robota Szewczenko w tym przypadku, skoro jest po lewej stronie plakatu 😆 przecież blondyna powiedziała, że ta kategoria to jej "terytory".

    Trzeba też brać pod uwagę fakt, że Aśką po podpisaniu kontraktu sponsorskiego z House i z racji promowania "kreskówkowej" kolekcji ubrań, sama też musi lekko zmienić wizerunek i nie może pozwolić sobie na tak wiele jak przedtem.

  4. Trzeba też brać pod uwagę fakt, że Aśką po podpisaniu kontraktu sponsorskiego z House i z racji promowania "kreskówkowej" kolekcji ubrań, sama też musi lekko zmienić wizerunek i nie może pozwolić sobie na tak wiele jak przedtem.

    dokładnie, a do tej walki, coś podejrzewam, że nie musi się nastrajać 😆

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.