UFC 231 wyniki

Wyniki gali UFC 231: Holloway vs Ortega z udziałem Joanny Jędrzejczyk.

Walka wieczoru
145 lb: Max Holloway pok. Briana Ortegę przez TKO (przerwanie lekarza), runda 4, 5:00

Karta główna (od 04:00)
125 lb: Valentina Shevchenko pok. Joannę Jędrzejczyk przez jednogłośną decyzję (3x 49-46)
170 lb: Gunnar Nelson pok. Alexa Oliveirę przez poddanie (RNC), runda 2, 4:17
145 lb: Hakeem Dawodu pok. Kyle’a Bochniaka przez niejednogłośną decyzję (30-27, 28-29, 30-27)
205 lb: Thiago Santos pok. Jimiego Manuwę przez KO, runda 2, 0:41

Karta wstępna (od 02:00)
115 lb: Nina Ansaroff pok. Claudię Gadelhę przez jednogłośną decyzję (3x 29-28)
155 lb: Gilbert Burns pok. Oliviera Aubin-Merciera przez jednogłośną decyzję (30-27, 30-27, 29-28)
125 lb: Jessica Eye pok. Katlyn Chookagian przez niejednogłośną decyzję (29-28, 28-29, 29-28)
185 lb: Elias Theodorou pok. Eryka Andersa przez niejednogłośną decyzję (29-28, 28-29, 29-28)

Karta przedwstępna (od 00:00)
135 lb: Brad Katona pok. Matthew Lopeza przez jednogłośną decyzję (30-27, 29-28, 29-28)
170 lb: Dhiego Lima pok. Chada Laprise przez KO, runda 1, 1:37
155 lb: Diego Ferreira pok. Kyle Nelson przez TKO, runda 2, 1:23
205 lb: Aleksandar Rakić pok. Devina Clarka przez TKO, runda 1, 4:05

485 KOMENTARZE

 1. #TeamBugiłomen #teamAśka na zawsze, a reszta #teamwyjebane, no może Ortega mógłby z sową wygrać. Jak się dziś za bardzo nie porobie to melduje się o 4 na kartę główną.

 2. Aśka wygra, kto ma jaja i się założy ze mną? W sumie to ja mam jaja, bo to nie sztuka postawić na faworytkę, czyli Valentine.

 3. Obstawiam że jutro będzie nowa mistrzyni w muszej. Co do piórkowej nie jestem pewny.

  Zdrowy Max w formie jest zdecydowanym faworytem w tej walce, ale Ortega jest pojebany (pod względem umiejętności) i czuję, że to wygra 😆

  Co do Szewczenko to jest przereklamowana i nikogo nie pokonała, Asia ma spore szanse, a na pewno nie takie jak wskazują kursy.

 4. Zdrowy Max w formie jest zdecydowanym faworytem w tej walce, ale Ortega jest pojebany (pod względem umiejętności) i czuję, że to wygra 😆

  Co do Szewczenko to jest przereklamowana i nikogo nie pokonała, Asia ma spore szanse

  No nie do końca, bo Juliane pokonała w świetnym stylu, a sama zawodniczka jest bardzo dobra. No i wygrała z Holly Holm, i proszę nie pisać, że to jest noname.

 5. No nie do końca, bo Juliane pokonała w świetnym stylu, a sama zawodniczka jest bardzo dobra. No i wygrała z Holly Holm, i proszę nie pisać, że to jest noname.

  Holm pokonała tylko Rondę. Tak to byłaby nikomu nie znana.

 6. Holm pokonała tylko Rondę. Tak to byłaby nikomu nie znana.

  Do momentu pokonania Rondy była niepokonana, no i pokonała w takim stylu Rondę, czyli największą dominatorkę damskiego MMA, że dla mnie nic więcej już nie musi robić, zapisała się w historii. Trzeba pamiętać, że ona obecnie ma już 37 lat, i prime dawno za sobą. Prawdopodobnie po wygranej z Rondą nastąpił regress za sprawą zdobycia pasa, i no i jak wspomniałem wieku. Gdyby pokonała Ronde mając 28-30 lat, to pewnie dominowałaby dłużej.

  Wiem, że to może śmieszny argument dla niektórych, ale nie dała się znokałtować Cyborg. Nunes, Shevchenko, i Cyborg, są młodsze, a te dwie pierwsze są dodatkowo w swoim prime, dlatego Holly Holm nie ma się czego wstydzić.

  ps. To też głupio brzmi "Pokonała tylko Rondę" jakby to była trzecioligowa kelnerka nikomu nie znana.

 7. Aśka wygra, kto ma jaja i się założy ze mną? W sumie to ja mam jaja, bo to nie sztuka postawić na faworytkę, czyli Valentine.

  Ja mam jaja. Założę się z tobą że Aśka wygra!

 8. Do momentu pokonania Rondy była niepokonana, no i pokonała w takim stylu Rondę, czyli największą dominatorkę damskiego MMA, że dla mnie nic więcej już nie musi robić, zapisała się w historii. Trzeba pamiętać, że ona obecnie ma już 37 lat, i prime dawno za sobą. Prawdopodobnie po wygranej z Rondą nastąpił regress za sprawą zdobycia pasa, i no i jak wspomniałem wieku. Gdyby pokonała Ronde mając 28-30 lat, to pewnie dominowałaby dłużej.

  Wiem, że to może śmieszny argument dla niektórych, ale nie dała się znokałtować Cyborg. Nunes, Shevchenko, i Cyborg, są młodsze, a te dwie pierwsze są dodatkowo w swoim prime, dlatego Holly Holm nie ma się czego wstydzić.

  ps. To też głupio brzmi "Pokonała tylko Rondę" jakby to była trzecioligowa kelnerka nikomu nie znana.

  Ale Holy, z całą sympatią dla niej, pokonała tylko Rondę, nie dość tego walcząc przeciwko Szewczenko była chyba 4 miechy po tym jak odpłynęła po rnc od Mieszy, a przeciwko Szewczenko starała się prowadzić walkę będąc konterpanczerką. Nie dość tego zwycięstwo na Holly to jest ostatnia walka Szewczenko gdzie konkretnie biła się z kimś w stójce a to było dwa lata temu….bo tej ostatniej walki z Nunes to nie licze jako "walki".

  A regres u obu zawodniczek Rondy i Holly jakoś przypadkowo związał się z wejściem USADA. Poza Rondą najlepsze zwycięstwo Holly to Raquel Pennington…

  Ta dywizja kogucia jest o kant dupy roztłuc, bo tam jest 20 zawodniczek, z czego połowa nie walczy, bo kontuzje, ciąże,dzieci,depresje, starość. Szewczenko nigdy nie doczłapałaby się w tak zestakowanej dywizji jak np. słomkowa kobiet do walki o pas, zresztą czy muszę przypominać, że w ostatniej walce mistrzowskiej walczyła Raquel Pennington, bo już nie było nikogo innego?

  Pena też pokonała jedynie Cat Zingano "po śmierci męża'… Wybaczcie ale serio te wszystkie osiągnięcia z wagi koguciej…oprócz Nunes nie ma tam zawodniczki, która naprawdę zostałaby zweryfikowana przez topowe zawodniczki, a i jej brakuje walki z taką Holy, czy rewanżu z GDR, Cat…

 9. Zakład z kimś kto się udziela na hejtparku o to kto wygra?

  Stawiam na Shevchenko. Sądzisz, że będzie to Aśka?

  To dawaj zakład.

  O zmianę  awataru na miesiąc.

  Kto wyskoczy?

 10. holly i pena to mega skalpy, ale tez ciekawi mnie jak val wypadnie w starciu z JJ, to bedzie zupełnie inna walka, ciekawe, czy w ogóle bedzie tu jakis parter

  z racji tego, ze val ostatnie lata biła sie z konicami to lekko stawiam ja w roli faworyta, ale to takie max 56-44, roznie sie moze potoczyc, licze, ze Aska jednak ugra, ale by było jakby w koncu zrobiła jakies skonczenie, bo tego juz najstarsi fani nie pamietaja

 11. Wie ktoś, czemu Bochniak jest takim underdogiem? Przecież jako jedyny nie dał się Zabitowi, a teraz walczy z jakimś no namem (który jest w karcie tylko dlatego, że jest z Kanady), który na ważeniu wyglądał na kompletnego pozera.

 12. Zakład z kimś kto się udziela na hejtparku o to kto wygra?

  Stawiam na Shevchenko. Sądzisz, że będzie to Aśka?

  To dawaj zakład.

  O zmianę  awataru na miesiąc.

  Kto wyskoczy?

  Dawaj:no dawaj:

 13. @Rakesh taki zakład to jak zabranie dziecku lizaka. Stara prawda MMA:  Odyniec gardłuje, jego faworyt yyy… Przejebuje.

  Kula kryształowa pokazała

  że Walentyna Aśce dupe skopała

 14. Nigdy się nie zakładałem na forum. Ktoś reflektuje na mój pierwszy raz? Wchodzę w Walentynę.:eddieconspiracy:

 15. Tu jest paru takich, którzy stoją w tej kolejce :bad:

  Do zakładu czy do Walentyny? @MysticBęben postapokalipsa, Ty i Asia i Walentyna musicie zaludnić ziemię. Możesz wybrać jedną, ktorą?

 16. Nie wiem jak Wy, ale nie jestem w stanie zdzierżyć tego, kacapskiego tańca Walentyny po walce

    ::clintdis::

  Jak mnie to wkurwia to nawet nie wiecie…

  Oby wróciła Aśka a'la Arrachion.

 17. Do zakładu czy do Walentyny? @MysticBęben postapokalipsa, Ty i Asia i Walentyna musicie zaludnić ziemię. Możesz wybrać jedną, ktorą?

  Z całą moją znaną antypatią, wybieram Asię. Wolę brunetki, poza tym w muszej inaczej zupełnie wygląda

 18. Z całą moją znaną antypatią, wybieram Asię. Wolę brunetki, poza tym w muszej inaczej zupełnie wygląda

  A to mnie zaskoczyłeś. Walentyna to taka "wiejska chłopczyca mająca ośmioro rodzeństwa niewiadomej proweniencji". Za to Joanna jest dla mnie kompletnie aseksualna. Taka merytoryczna analiza sportowa.

 19. A to mnie zaskoczyłeś. Walentyna to taka "wiejska chłopczyca mająca ośmioro rodzeństwa niewiadomej proweniencji". Za to Joanna jest dla mnie kompletnie aseksualna. Taka merytoryczna analiza sportowa.

  Dymając Walę czułbym się, jakbym posuwał najmniej atrakcyjną babkę ze stoiska mięsnego w osiedlowym spożywczaku  😉

 20. Wie ktoś, czemu Bochniak jest takim underdogiem? Przecież jako jedyny nie dał się Zabitowi, a teraz walczy z jakimś no namem (który jest w karcie tylko dlatego, że jest z Kanady), który na ważeniu wyglądał na kompletnego pozera.

  dlatego to value bet 🙂

 21. Wie ktoś, czemu Bochniak jest takim underdogiem? Przecież jako jedyny nie dał się Zabitowi, a teraz walczy z jakimś no namem (który jest w karcie tylko dlatego, że jest z Kanady), który na ważeniu wyglądał na kompletnego pozera.

  Zabit chciał przewalczyć bój na pełnym dystansie. Wcześniej odpierdalał wszystkich jak leci i chciał sprawdzić jak wypadnie kondycyjnie. Od drugiej rundy przecież mógł skończyć Bochniaka kiedy chciał.

 22. Dymając Walę czułbym się, jakbym posuwał najmniej atrakcyjną babkę ze stoiska mięsnego w osiedlowym spożywczaku  😉

  Touche. Ale i tak lepsze to niż seks z chłopcem z poprawczaka. A gdybyśmy mieli się już dzis nie spotakać za te seksistowskie uwagi, to dzień dobry i do widzenia:lol:

 23. Idąc za Roganem. Jeśli Amanda nabierze na Ciebie ochoty, to co Ty biedny miś możesz na to poradzić?

  :fjedzia:

  Still counts.:friends:

 24. Ładne otwarcie gali. Oby było tylko lepiej.

  Planowałem wstać na wstępną/główną, ale coś mi nie pozwoliło zasnąć i śledzę od początku.

 25. Touche. Ale i tak lepsze to niż seks z chłopcem z poprawczaka. A gdybyśmy mieli się już dzis nie spotakać za te seksistowskie uwagi, to dzień dobry i do widzenia:lol:

  E, no co Ty. Przy browarze zawsze wypracowalibyśmy konsensus

  Miesha, Laura Sanok,  albo ta którą mąż bije

 26. E, no co Ty. Przy browarze zawsze wypracowalibyśmy konsensus

  Miesha, Laura Sanok,  albo ta którą mąż bije

  Miesha tak, Ostovich wygląda mi na transa, a trzecią zaraz wystalkuję.

 27. Jak to jest że leci walka której nie było w typerze ? @Cloud

  Ponieważ gdy Typer był robiony, z Carlosem bić miał się Jesse Ronson. Zawodnik ten jednak został wycofany przez komisję sportową z powodu trudności ze zrobieniem wagi i w jego miejsce wskoczył Kyle Nelson. Nie da się zmienić rywala w trakcie typowania, a nawet jakby się dało, to byłoby to niesprawiedliwe dla tych, którzy już typowali i np. nie wiedzieli o zmianie rywala. Zatem tę walkę po prostu uznam jako nieodbytą.

 28. Jak chcesz to się piszę na głupi awatar.

  Niby za JJ jestem  😆

  Będzie, że cierpiałem za polskie mma 😆

 29. Ponieważ gdy Typer był robiony, z Carlosem bić miał się Jesse Ronson. Zawodnik ten jednak został wycofany przez komisję sportową z powodu trudności ze zrobieniem wagi i w jego miejsce wskoczył Kyle Nelson. Nie da się zmienić rywala w trakcie typowania, a nawet jakby się dało, to byłoby to niesprawiedliwe dla tych, którzy już typowali i np. nie wiedzieli o zmianie rywala. Zatem tę walkę po prostu uznam jako nieodbytą.

  dobra dzięki

 30. Niby za JJ jestem  😆

  Będzie, że cierpiałem za polskie mma 😆

  Czyli wchodzisz? Ty na Asie, ja na Walentyne.

 31. No to przybite. Mój pierwszy zakład.:friends:

  Mój też. Więc na 99% przejebie. Wtedy powód by pisać, że to przez znajomych Gamrota  :DC:

 32. Jak ja nie znoszę stylu tego Theordoru. Oby Anders go usadził

  Jakaś dzika, nieskoordynowana capoeira. Ale na razie skuteczna o dziwo.

 33. Jak ja nie znoszę stylu tego Theordoru. Oby Anders go usadził

  Wszedłem  tylko napisać to co Ty, więc sobie odpuszczę, oby Anders zahaczył ten ryj.

 34. @VaeVictis jakie typy? Joanna czy dostanę głupi awatar?

  Ktoś chce o awatar, byle bez obrażania Brocka?

  Ja siedzę cicho i czekam z niepokojem. Prorokowalem 2-0 dla Olsztyna w ten weekend. Widziales co się stało z Kielkiem 😉 ?

 35. Ja siedzę cicho i czekam z niepokojem. Prorokowalem 2-0 dla Olsztyna w ten weekend. Widziales co się stało z Kielkiem 😉 ?

  Czyli durny awatar na miesiąc dostanę  :juanlaugh:

 36. A chuj. Team Asia i everybody narkotyki cziki riki takie siki

  Kibicuję Asię co by nie było, a tak poza tym. Kocham je wszyztkie.

 37. Teraz Jessica Eye która uważa, że zasługuje na TS z Shevchenko bardziej od Aśki. Ciekawe co pokaże.

  Zobaczyłem 40sek tych wiatraków i już znam odpowiedź

 38. Taka myśl. Walki Babek poza ścisła czołówką to najlepszy sposób na promocję haseł feministycznych. Normalnie facet ogląda i sobie myśli. Szkoda, że nie jestem kobietom. Tak mało trzeba by walczyć w ufc

 39. Taka myśl. Walki Babek poza ścisła czołówką to najlepszy sposób na promocję haseł feministycznych. Normalnie facet ogląda i sobie myśli. Szkoda, że nie jestem kobietom. Tak mało trzeba by walczyć w ufc

  "kobietom".  Skoro tak Ci się wydaje, to wyślij dziewczynę, czy koleżankę na walkę z taką zawodniczką UFC, nawet nie jakąś z topu rankingu, może być z dołu, zobaczymy jak skończy. Może się też przygotować wcześniej, ale nie dłużej niż pół roku, bo przecież niewiele trzeba aby walczyć w UFC będąc "kobietom". Niewiele trzeba? Kobiety nie mogą walczyć na takim poziomie jak mężczyźni, bo tak są zbudowane. Nasze mózgi, i ciała się różnią. Tak samo jak ptak by się śmiał ze słonia, że ten nie umie latać, a słoń z ptaka, że nie ma trąby.

  Wy to serio oglądacie? Przecież teraz przerwa od prawdziwych walk, wracamy o 3

  Walki kobiet są również prawdziwe.

 40. Gadelha jakby szybsza w stójce, czy mi się wydaje? No ale dalej w jej stylu typowo siłowo, stłamsić, zmiażdżyć przeciwniczkę, z myśleniem, że jak nie skończy wcześniej, to chociaż wygra na punkty. Na najlepszych to już za mało.

 41. Gadelha z walki na walkę coraz gorzej. A jeszcze rok temu myślałem, że jest poza zasięgiem całej dywizji oprócz Aśki i Andrade :fjedzia:

 42. Nie widziałem wcześniej tej Ansaroff, myślałem, że ją Gadelha szybko odprawi, a tutaj niespodzianka, po wpierdzielu od Andrade już walczy inaczej = dużo słabiej

 43. Dzisiaj w walkach kobiet pogrom faworytek, oby tak do końca gali.

  @PeSTAo  miej wiarę :lol:.

  Już się założyłem :fjedzia: nie wiem czy czekac wyniku czy po południu ze smutkiem zmienić avatar :jon:

 44. Na Polsacie w studio: Borek, Jano, Juras i Eskobar Żmijson. Pokazują filmiki z Walentiną i Aśką. Wala ma biceps dwa razy taki jak Aśka. Konkretnie nabija.

  Trzymam kciuki za Aśką, ale raczej będę zaskoczony jak to ugra. Pozostaje jeszcze kwestia dnia, może Wala wyłapie jakiegoś prawego zamachowego za ucho i padnie? Oby tak.

 45. nigdy nie wiadomo, czy nie przytrafi się komuś jakaś sraczka …

  Dobra sraczka uratuje avatar Brocka :redford:

 46. Dobra sraczka uratuje avatar Brocka :redford:

  Edytowałem sraczkę – zorientowałem się, że nie chciałbym oglądać tego w oktagonie

  :korwinlaugh:

 47. co gość ma młot thora na klacie? :razz:jelen:

  Gdybym był zawodnikiem MMA, to bym miał Goku na plecach :rutekajak: I w dupie mam co kto o tym by pomyślał.

 48. Ale trzeba przyznać że mistrzowsko przerwana walka.. każdy sędzia powinien tak reagować.. brawo!

  Ale też mega przytomny Santos że nie napierdalal dalej 🙂

 49. A ja myślałem że Manuwa to nudziarz a on walczy jak mu pozwoli-każe przeciwnik. Santos ma propsy na Cohones – lubimy takich koksiarzy

 50. Efektowny pojedynek, ale przypominając sobie walki Shoguna z Hendo ciężko oprzeć się wrażeniu, że kiedyś polciezcy w UFC bili mocniej i byli bardziej odporni.

 51. Do JJ z godzinka?

  Gdzieś 5:30 miało się zacząć, ale patrząc na czas to może być lekka obsuwa

 52. Czy on wlasnie powiedzial ze jest gotowy na wszystkich i ma na to umiejetnosci ?? czy jestem zbyt zaspany i mi sie przeslyszalo ….

 53. Od jakiegoś czasu moje zainteresowanie MMA spadło, ale jednak jeszcze nie jest tak źle skoro pracując na dwa etaty chce mi się wstać o 5 rano żeby obejrzeć walkę…

  Jeszcze na Oliveira Nelson zdążyłem…

 54. Pierwszy forumowy zakładzik. Albo wygrana i wymierzam awatarowy ból, albo śmigam przez miesiąc z czymś co pewnie wolałbym uniknąć.

  dawać ten fajt

 55. Miny obu trenerów jakby odprowadzali Asię na cmentarz, nie po historyczny, drugi pas. Asia bij szybko, dużo i mocno !

 56. Aż mnie brzuch boli z tych nerwów, jakie to są emocje, żaden sportowiec tak na mnie nie działa jak Aśka. Jak to wygra, będzie można mówić na nią damski GOAT.

 57. Aż mnie brzuch boli z tych nerwów, jakie to są emocje, żaden sportowiec tak na mnie nie działa jak Aśka. Jak to wygra, będzie można mówić na nią damski GOAT.

  Uspokój się, napij się herbaty  zielonej :friends: będzie dobrze!

 58. Remisowa runda. Dlaczego Shevchenko szukała parteru na początku rundy? :śmiech: Miałem nadzieję, na jedną z lepszych walk stójkowych w historii kobiecego mma, a widzę szachy. Ciężko się to ogląda, a jeszcze najebany jestem.

 59. Asia tak patrząc po gabarytach tak po prostu jest za mała na tą kategorię :fjedzia:

  No i widocznie niektórzy superbohaterowie mają dwa kryptonity :śmiech:

 60. Judo Shevchenko poezja. Te skręty i wycinki wchodzą jak złoto, a trzeba pamiętać, jak trudna JJ była do obalenia dla klocków z niższej dywizji.

 61. Odkąd Aska wyjechała do USA to z walki na walkę coraz gorzej. Albo ona robi tak powolny progres albo przeciwniczki ją przegoniły

 62. Asia pruje w powietrze bardziej niż Condit

  To trochę momentami wygląda jakby z ukrainką wyszła na tarcze.

 63. przy całej sympati do Aski , nieda sie tego oglądać, mam nadzieje że wkoncu wystrzeli jakiegos Luja ogłuszacza . Wracaj do Arachionu Aska !!!

 64. A idźcie w cholere z ATT. Aśka mentalnie juz zjechana jest. Kiedyś szła jak czołg, a teraz cofa się i bez ryzyka.  Valentina jest lepsza i silniejsza

 65. 40% walki dociskanie do siatki, 40% obalenia, 20% stójki i wszystko z kontry, najgorzej wkurza to, że Aśka w stójce lepsza, a kacapka punktuje obaleniami

 66. No i co to jest kuźwa ? Nie wiem czym się Janisz z tym drugim podnieca, że Walentyna i Walentyna, ja tu nic nie widzę, poza tym, że irytuje mnie jej styl walki, mistrzyni muay thai…

 67. No i co to jest kuźwa ? Nie wiem czym się Janisz z tym drugim podnieca, że Walentyna i Walentyna, ja tu nic nie widzę, poza tym, że irytuje mnie jej styl walki

  Lepsze to niż walka z cieniem JJ

 68. 3 i tym bardziej 5 runda dla Aski, zobaczymy jak sędziowie to zapunktują..

  Kurwa jak ja nienawidze tego jebanego klinczu w MMA..

 69. To co Asia miała do zaoferowania najlepsze to już pokazała i dostarczyła wielu wspaniałych emocji ale szczerze mówiąc to już jest mentalny pogrzeb Asi i pomału koniec kariery.

 70. Wykorzystali popularnosc Asi do zbudowania kolejnej dywizji. Choc szczerze mowiac watpie, zeby te kobiece dywizje w UFC mialy jakas swietlana przyszlosc przed soba. Ich istnienie to w wiekszosci i tak tylko efekt poprawnosci politycznej…

 71. Powinno się zwolnić wszystkich zawodników z polski z ufc żebym miał świty spokój. Tylko wstyd wiecznie przynoszą.Każdy jeden mentalność Gołoty.

 72. Sprała ją jak dziecko :3 To co ŁugiBugi, kto jest najlepszą zawodniczką w historii?

  Na pewno nie Val. A w swojej kategorii nawet Asia.

  Jeszcze się polski zawodnik MMA nie urodził który jest bijokiem. Same tchórze.

  Tytus, ani ten trolling zabawny nie jest, ani nikogo nie wkurwisz bo każdy bierze to za zbyt upośledzone teksty. Więc po co?

 73. Technicznie walka bardzo dobra. Tych od pogrzebu JJ słucha się jak pisowskiego pierdolenia. Ni to uzasadnione, ni to śmieszne, ni to prawdziwe.

 74. Przedupcyła ale i tak chciałbym jeszcze oglądać walki Aśki przez następne lata

  Do słomkowej i unikać Rose to można jeszcze ze 3-4 walki ugrać przy odrobinie szczęścia nawet zdobyć tytuł i wypadałoby kończyć bo zaraz i tam pojawi się jakaś młoda zdolna silna.

 75. Powinno się zwolnić wszystkich zawodników z polski z ufc żebym miał świty spokój. Tylko wstyd wiecznie przynoszą.Każdy jeden mentalność Gołoty.

  Za to Ty masz mentalność ameby.

  Mają Cię z forum usunąć?

 76. Ciężka walka do oglądania. Zapasy zdecydowały. Zapasy! W walce dwóch najlepszych stójkowiczek w historii UFC! Jędrzejczyk się starzeje, nie rozwija się jeśli chodzi o parter i cofa się w kwestii stójki. Pamiętacie tę kobietę, która zasypywała swoje przeciwniczki ciosami? Która ciągle na nie napierała i miała głód zwyciężania w oczach? Już jej nie ma i nie zapowiada się na to, że powróci.

  Ehhh, skoro już wstałem, to chyba poczekam na ostatnią walkę.

 77. Na pewno nie Val. A w swojej kategorii nawet Asia.

  Tytus, ani ten trolling zabawny nie jest, ani nikogo nie wkurwisz bo każdy bierze to za zbyt upośledzone teksty. Więc po co?

  Dobra typie, Ty tam lepiej szykuj chusteczki bo zaraz egzekucja :3

 78. Teraz należy zadać sobie pytanie co dalej:ATT, Disneyland i biznesy czy robimy krok w tył i reaktywacja killerki. Valentina w każdej płaszczyznie lepsza. Dobry i mądry gameplan. Taktyka Asi jest dobra na Andrade czy inne Torresy.

  Tyle i aż tyle.

 79. Brawo att, u Asi ani przewagi szybkości ani siły nie przybyło. Kombinacje z waty bite na większą zawodniczkę… Walentynka ją kontrowała mimo większych gabarytów, kontrolowała walkę. Asia wracamy kategorię niżej i tam rób podejście do pasa, a jak coś po drodze będzie nie tak to uciekaj na emeryturę.

 80. I co to w ogóle za połączenie – Kirgistan, Peru i jakieś kacapskie tańce… Dobra, teraz sobie można na już spokojnie waleczkę obejrzeć 🙂

 81. Wykorzystali popularnosc Asi do zbudowania kolejnej dywizji. Choc szczerze mowiac watpie, zeby te kobiece dywizje w UFC mialy jakas swietlana przyszlosc przed soba. Ich istnienie to w wiekszosci i tak tylko efekt poprawnosci politycznej…

  Na pohybel poprawności politycznej :beer:

 82. I co to w ogóle za połączenie – Kirgistan, Peru i jakieś kacapskie tańce… Dobra, teraz sobie można na już spokojnie waleczkę obejrzeć 🙂

  Mądrego to i przyjemnie poczytać! :beer::applause:

 83. Dobra typie, Ty tam lepiej szykuj chusteczki bo zaraz egzekucja :3

  Boję się, że masz rację. Depresja, skrajne odwodnienie, ciężko bedzie

 84. Za to Ty masz mentalność ameby.

  Mają Cię z forum usunąć?

  jak ciebie nie usunęli to ja nie wiem jak bardzo trzeba być na ty z jamochłonami by do tego doszło

 85. Udało sie wstac na pół walki Asi, nie bylo źle . Teraz licze na Maxa i niech daje wage wyżej bo strasznie wygladal wczoraj

 86. Widzę, że  niektórzy inną walke oglądali. Asia bez pomysłu, mnóstwo strzałów mało co dochodzi. Valentyna niby nudno niby mniej ciosów ale większość w cel, fajne wycięcia. W parterze znowu nic wielkiego ot trzymanie w bocznej tylko po to by zapunktowac. Generalnie zawalczyla tylko na przyzwoitym poziomie, ale widać na naszą boogiewoogie woman tyle wystarczy. Szkoda, może lepiej było by wrócić do słomkowej powalczyć raz czy dwa i poczekać aż Rose straci pas?

 87. Boję się, że masz rację. Depresja, skrajne odwodnienie, ciężko bedzie

  Skąd ta depresja w ogóle? Gość jest mistrzem, leży se do góry bananem na Hawajach. Raczej klawe życie 😀

 88. Zwyczajnie przykre jest to, że Joanna mogła wygrać ale nie stać ją na to było psychicznie. I polskim zawodnikom wiecznie zawodzi psychika.

  Zasypywać gradem ciosów i nadać mordercze tempo i przede wszystkim nie BAĆ SIE !!

 89. Powiem tak, ze spodziewalem sie skonczenia na jj i taki maly sukces ze sie nie udalo valentynie. A i tak jestem usytasy bo bullet to rruga po jj moja ulubiona zawodniczka

 90. Zwyczajnie przykre jest to, że Joanna mogła wygrać ale nie stać ją na to było psychicznie. I polskim zawodnikom wiecznie zawodzi psychika.

  Zasypywać gradem ciosów i nadać mordercze tempo i przede wszystkim nie BAĆ SIE !!

  Tobie też zawodzi Psychika [ATTACH]13330

 91. Obu lubię ale warMax

  Pokazują zasięg że mają identyczny a Janusz że mu się wydaje że Ortega ma większy no nie wierze

 92. Obu lubię ale warMax

  Pokazują zasięg że mają identyczny a Janusz że mu się wydaje że Ortega ma większy no nie wierze

  Głupoty gadają dzisiaj, że szok, szkoda, że nie da rady zmienić języka

 93. Brajanek boksuje się z bokserem. :beczka:

  Jednak chyba …and STILL.

  Też tego nie rozumiem :lol:, może liczy, że Holloway osłabnie

 94. @Bolt Szymon, wszystkiego najlepszego z okazji święta Tobie, i wszystkim fanom Maxa.

  Kurde, wiedziałem już lata temu że będzie jebanym goat ale nie przewidziałem że w takim jebanie potężnym pięknym stylu.

 95. @Bolt Szymon, wszystkiego najlepszego z okazji święta Tobie, i wszystkim fanom Maxa.

  Kurde, wiedziałem już lata temu że będzie jebanym goat ale nie przewidziałem że w takim jebanie potężnym pięknym stylu.

  Do GOAT mu jeszcze dużo brakuje. Jest wielu przed nim.

 96. O kurwa ale walka. Max pięknie go rozbił. Który to pisał, że filozofia Ortegi to zbierać i uczyć się przeciwnika żeby go skończyć? Chyba coś nie wyszło :mamed:

 97. O psia krew co to za bambaryła

  Ja tam widzę plusy, w zimie nie musisz ogrzewania wlaczac, a latem cień

 98. Jaki to jest GOAT!!!! Po tych kontuzjach, depresji, wyjść po roku przerwy i w tak pięknym stylu odjebać pretendenta #1 :brainoverload:

 99. Jedrzejczyk będzie schodzić do slomkowej na title shota :mjsmile:

  Ktos chce to oglądać?

  .

  Tak, bo zdobędzie tytuł na lajcie

 100. Max zaimponowałeś mi to było arcydzieło twój boks i kąty z których wyprowadzasz ciosy progres który jest widoczny z walki na walkę . Chyba już nikt w 66 Nie powalczy więc pora się wybrać do 70 i wyczyścić. Max to jebany twardziel i mistrz z krwi i kości. Nie mogę doczekać się następnego pojedynku

 101. to fejkowa babka… chwilowy(medialny) romans… Max to MAX + 2x babcia i rodzina brata… a ta deprecha to myślicie od czego…:facepalm:

 102. W końcu Ortega zweryfikowany. Już dawno powinni go zweryfikować, bo poza bjj i mocnej szczęki nie ma nic do zaoferowania…

 103. W końcu Ortega zweryfikowany. Już dawno powinni go zweryfikować, bo poza bjj i mocnej szczęki nie ma nic do zaoferowania…

  Czemu? Ma dość dobry cios, tylko jest słaby technicznie. Jakby popracował nad tym, zamiast kolejne lata spędzić na tym samym, to…

  Zresztą są dobre przykłady tego typu progresu. Nie jest głupi, więc wystarczy tylko dobry trener boksu lub kickboxingu, i gitara. No i te godziny (miesiące, lata) spędzone na nauce i szlifowaniu. Co mu pozostało? Z drugiej strony może się ustawić jak Maia, i grać ciągle te same nuty, ale to się szybko kończy. Zobaczymy za kilka miesięcy.

 104. Czemu? Ma dość dobry cios, tylko jest słaby technicznie. Jakby popracował nad tym, zamiast kolejne lata spędzić na tym samym, to…

  Zresztą są dobre przykłady tego typu progresu. Nie jest głupi, więc wystarczy tylko dobry trener boksu lub kickboxingu, i gitara. No i te godziny (miesiące, lata) spędzone na nauce i szlifowaniu. Co mu pozostało? Z drugiej strony może się ustawić jak Maia, i grać ciągle te same nuty, ale to się szybko kończy. Zobaczymy za kilka miesięcy.

  Trenera boksu ma zajebistego. I sam boks też dobry, innowacyjny;) To nad czym musi popracować do zapasy i sprowadzanie, bo jego BJJ to niewykorzystywany potencjał. Ja zobaczyłbym go w starciu z Khabibem, gdzie nie musiałby sprowadzać ;d

 105. Trenera boksu ma zajebistego. I sam boks też dobry, innowacyjny;) To nad czym musi popracować do zapasy i sprowadzanie, bo jego BJJ to niewykorzystywany potencjał. Ja zobaczyłbym go w starciu z Khabibem, gdzie nie musiałby sprowadzać ;d

  Gościu przyjął uderzeń w głowę w jednej walce tyle co 30% uderzeń zebranych w głowę przez całą karierę przez Franka Edgara (900). Iście innowacyjny boks.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.