Organizacja UFC pracuje nad ciekawym zestawieniem w kategorii piórkowej, pomiędzy Chadem Mendesem (18-4), a Renato Moicano (13-1). Do konfrontacji czołowych piórkowych dojdzie ósmego grudnia na gali UFC 231.

Mendes w lipcowym pojedynku z Mylesem Jurym (17-3) udanie powrócił po dwuletnim zawieszeniu. Wcześniej Amerykanin dwukrotnie przegrywał przez nokauty – w boju z Conorem McGregorem (21-4) oraz Frankie Edgarem (23-6).

Notowany o oczko wyżej w oficjalnym rankingu UFC Renato Moicano ma na koncie dwa zwycięstwa z rzędu. Wcześniej Brazylijczyk przegrał przez poddanie z Brianem Ortegą (14-0). Mówi się, że Moicano dodatkowo będzie pełnił rolę zastępstwa, na wypadek gdyby jeden z uczestników walki wieczoru – Max Holloway (19-3) i właśnie „T-City” Ortega – wypadł z mistrzowskiego pojedynku.

9 KOMENTARZE

 1. Niech Kurwa już ta Menda dostanie w pizde i wypierdala karakan

  Skąd ta nienawiść i takie słownictwo? Mam prośbę do ciebie. Udowodnij w następnych komentarzach, że umiesz posługiwać się piękną polszczyzną bez wulgaryzmów i tym samym jesteś mądrym i poważnym człowiekiem.:beer:

  Jest poniedziałek, ósma rano. Przykro to czytać o tak zjebanej porze.

 2. Skąd ta nienawiść i takie słownictwo? Mam prośbę do ciebie. Udowodnij w następnych komentarzach, że umiesz posługiwać się piękną polszczyzną bez wulgaryzmów i tym samym jesteś mądrym i poważnym człowiekiem.:beer:

  Jest poniedziałek, ósma rano. Przykro to czytać o tak zjebanej porze.

  Menda z wielkiej napisał a Ty się czepiasz jakiś drobiazgów.

 3. Niech Kurwa już ta Menda dostanie w pizde i wypierdala karakan

  A sam masz pewnie z 1.70 wzrostu:dont_be_scared:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.