Dana White, prezydent UFC, skomentował zamieszki, do których doszło po walce wieczoru UFC 229. Przypomnijmy – Khabib Nurmagomedov przeskoczył przez siatkę oktagonu i zaatakował narożnik Irlandczyka. Później McGregor został zaatakowany w klatce przez jednego z zawodników z obozu Rosjanina.

Widziałem dużo rzeczy, które nie powinny się zdarzyć. Khabib  przeskoczył przez siatkę i chciał bić się z gościem, który w przeszłości gadał na niego głupoty, a potem rozpętało się piekło… Nie wiem co o tym powiedzieć. Jestem zdegustowany, zszokowany tym co się zdarzyło.

Z Conorem wszystko okej, jest zły z powodu walki, nie myśli nawet o tym co stało się po pojedynku. Koledzy Khabiba, trzech chłopaków z jego obozu, zostało aresztowanych.

Wiedziałem, że coś się wydarzy jak założę pas mistrzowski na biodra Khabiba. Nie chciałem tego robić. Obaj jasno dali znać, że rywalizacja po walce się skończy, ale nie spodziewałem się tego co zrobił Khabib. Mieliśmy sporo ochrony, ale naprawdę nie sądziłem, że dojdzie do takich wydarzeń.

Co dalej? Trzech gości zostało aresztowanych, postawione zostaną im zarzuty. Nie wiem co Komisja Sportowa zrobi z Khabibem. Czy oni dostaną wizę po tym co się stało? Po takich zdarzeniach konsekwencje mogą być ogromne, nie wiem czy oni nawet zdają sobie z tego sprawę.

1 KOMENTARZ

  1. Irole tez potrzebuja wize, po co o tym pierdolisz, Dana? Sklej pizde i idz pocieszac rudego.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.