Conor McGregor mimo ogłoszenia sportowej emerytury nadal pozostaje aktywny w mediach społecznościowych. Były mistrz dwóch dywizji wagowych na swoim profilu na Twitterze postanowił  zaatakować swojego pogromcę, Khabiba Nurmagomedova, nawołując o rewanż z Rosjaninem.

Nie bój się rewanżu Ty mały, przestraszony szczurze. Zrobisz to co Ci każą, tak jak zawsze.

McGregor zaatakował również żonę Rosjanina, lecz po chwili usunął obraźliwą wiadomość. Zawodnicy zmierzyli się na UFC 229, kiedy to górą okazał się Khabib poddając Irlandczyka. Obaj panowie przez długi czas atakowali się w mediach, a podczas konferencji prasowych dochodziło do ostrych dyskusji. Po samej walce doszło do awantury w klatce UFC, za którą obaj zostali ukarani zawieszeniem oraz grzywną. Po przegranej Irlandczyk od razu chciał rewanżu, lecz UFC nie było zainteresowane takim zestawieniem. Niedawno ogłosił on sportową emeryturę, ale nawet prezydent UFC wątpi, że McGregor naprawdę skończył swoją przygodę z MMA.

2 KOMENTARZE

  1. Rudy żyje już tylko przeszłością. W drugiej walce z Diazem, na którą się powołuje też był obijany niemiłosiernie. Jak się będzie pchał na Kabiba to skończy jak Pyza, wróci tylko po to by zostać zdeklasowanym.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.